اخبار

 آخرین اخبار 

دردیدارمدیران شهری وریاست دادگستری ساوجبلاغ

بررسی مشکلات شهرجدیدهشتگرد

 بررسی مشکلات شهرجدیدهشتگرد
1399/4/23

سرپرست شهردارى و اعضاى شوراى اسلامى شهرجدیدهشتگردبهمراه رئيس كلانترى با رئیس دادگستری شهرستان ساوجبلاغ ديدار و گفتگو كردند.
خبرنگارجام جم البرز -  ساوجبلاغ ونظرآباد :در اين ديدار موضوعات مختلف شهرى، اجتماعی و امنیتی شهرجديد هشتگرد مطرح وموردبررسی قرارگرفت.
بنابه اعلام روابط عمومی شهرداری دراین دیدار ضمن گرامیداشت جایگاه قوه قضائیه درخصوص ساخت و سازهای غیرمجاز، راه اندازی کلانتری در شهر وموضوعات دیگربحث وتبادل نظرگردید.
رئیس دادگستری شهرستان ضمن تشکر از تلاش های مدیریت شهری شهرجدید هشتگرد حل مسائل و موضوعات مختلف این شهر را نیازمند همکاری تمامی ارگان های درگیر عنوان کرد و اظهارنمودشهرجدید هشتگرد شهری است با وسعت بالا که نیازمند توجه ویژه و امکانات خاص می باشد و اگر از ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه این شهر استفاده شود توسعه و رشدی دوچندان خواهد داشت.
ایشان ادامه داد چنانچه مسائل و موضوعات مختلف کوچک اجتماعی که هر روزه شهروندان با آن درگیر هستند جدی گرفته نشود می تواند تبدیل به معضلات بزرگ زندگی شود که توجه جدی مسئولین را می طلبد.
وی مسائل و مشکلات شهرجدید هشتگرد را نیازمند واکاوی دقیق تر دانسته و خاطرنشان کرد شرکت ها و ارگان های خدمات رسان شهرجدید وظایف خود را به درستی انجام نمی دهند و این موضوع باعث شده است موضوعات کوچک شهری به معضلات بزرگ تبدیل شوند و نارضایتی شهروندان را در پی داشته باشد.
رئیس دادگستری شهرستان به آسیب پروژه های نیمه کاره شهری، عدم تصویب نامگذاری شهر پس از گذشت چندین سال، مشکلات ناشی از عدم انجام تعهدات از سوی برخی تعاونی های مسکن و ... اشاره و بررسی و حل این مشکلات را نیازمند برگزاری نشستی اختصاصی با حضور تمامی مسئولین و مدیران شهری شهرجدید هشتگرد دانست.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.