اخبار

 آخرین اخبار 
  • کنترل ذهن موجب آموزش بهتر می شود انسان ها با آموزش های رسمی وارتباطات اجتماعی به تکامل فکری ویادگیری شیوه های صحیح زندگی دست می یابند . مدارس نقش مهمی در این آموزش ها دارنداما با ورود کرونا وخطر ابتلا دانش آموزان مدارس به شیوه های آموزش مجازی روی آورده اند
  • مدیران ومالکان ساختمان ها به صورت ادواری آسانسور را بررسی کنند : با افزایش جمعیت در شهر ها توسعه وساخت آپارتمان های با طبقات زیاد رونق گرفته است . این مجتمع های مسکونی جهت جابه جایی ساکنین مجبور به استفاده از آسانسور می باشد . لزوم توجه به آسانسورهای استاندارد وبا کیفیت در جهت حفظ وامنیت افراد بسیار مهم است
  • روش مخابره خبر از قلعه ای به قلعه دیگر حسن صباح را ما خوب نمی شناسیم، او یکی از مردان بزرگ تاریخ ایران است، مردی وطن پرست که در زمان اشغال ایران توسط ترکان سلجوقی و حمایت مردی فاضل و لایق از خود ایرانیان به نام خواجه نظام الملک که کلیه امور مملکتی را به نحو احسن با تدبیر و درایت بسیار به نفع اشغالگران سلجوقی انجام می داد
  • اطلاعیه قطعی گاز درشهر جدید هشتگرد به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری قسمتی از منطقه شهر جدید هشتگرد را در تاریخ 1399/06/30 از ساعت 8 صبح الی 17 قطع نماید.
  • باغ موزه دفاع مقدس البرز پیشانی فرهنگی استان است معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج گفت: سالها بود که گزینه های متعددی بعنوان نماد استان البرز معرفی می شد، اکنون با افتتاح باغ موزه دفاع مقدس، نماد فرهنگی البرز نیز شناخته خواهد شد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشغله و گرفتاری های زندگی امروزی و نگرانی والدین بابت فرزندان خردسالشان، مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت و آموزش مهارتهای اجتماعی کودکان دارند. در این میان مهدکودک های مجاز و مورد تایید سازمان بهزیستی دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش داده اند.
  • حمایت از کسب وکارهای خرد و طرح‌های خوداشتغالی زنان در شهر جدید هشتگرد عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از حمایت شرکت عمران از کسب و کارهای خرد و خوداشتغالی بانوان در شهرجدید هشتگرد خبر داد.
  • تکمیل امکانات اورژانس البرز در اولویت است از 22 تا 28 شهریور ماه، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی 11136 تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به 3676 ماموریت اعزام شدند.
  • رزمندگان کرج هر کدام خالق حماسه بوده اند معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامیداشت و گفت: رزمندگان کرج هر کدام خالق حماسه هایی بوده اند که در تاریخ دوران دفاع مقدس ماندگار شده است.
  • کاهش موانع اداری، تراز صادراتی استان را افزایش می‌دهد رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: برای عبور از تحریم‌ها لازم است بخش خصوصی و دولتی در کنار هم باشند نه اینکه بخش خصوصی در بروکراسی اداری گم شود.

هشتاد وسه طرح عمرانی در هفته دولت در ساوجبلاغ به بهره برداری می‌رسد

هشتاد وسه طرح عمرانی در هفته دولت در ساوجبلاغ به بهره برداری می‌رسد
1399/5/22

 


معاون امور عمرانی فرمانداری ساوجبلاغ از افتتاح ۸۳ طرح عمرانی در شهرها و روستاهای این شهرستان در گرامیداشت هفته دولت سال جاری خبر داد.


خبرنگارجام جم البرز- ساوجبلاغ ونظرآباد: علیرضا اخلاقی در نشست هماهنگی برای افتتاح طرحهای عمرانی با مدیران دستگاه هایی اجرایی ساوجبلاغ اظهارداشت هفته دولت فرصتی طلایی برای بیان عملکردهای دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است تا مردم بدانند در شرایط سخت اقتصادی، همچنان دولت با اقدامات خود برای رفع مشکلات و محرومیت زدایی در تلاش است.
معاون امور عمرانی فرمانداری  به بهره برداری از ۳۳۱۲ مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد اشاره کرد و گفت تاکید نموده ایم تا تمام پروژه های قابل افتتاح تکمیل و مشکلی در زیر ساخت نداشته باشد.
اخلاقی ادامه داد ۱۹ طرح در بخش خصوصی با اعتبار ۱۸۶ میلیارد تومان و ۶۵ طرح با اعتبار ۸۷ میلیارد تومان مربوط به بخش دولتی است.
وی افزود احتمال افزایش طرح‌ها تا شهریورماه سال جاری وجود دارد و این بخشی از طرحهایی است که در نشست امروز مطرح و مقرر شد بررسی‌های لازم انجام تا به بهره برداری برسد.
معاون امور عمرانی فرمانداری افزوددر مجموع برای ۸۳ طرح عمرانی در شهرستان ساوجبلاغ ۲۷۳ میلیارد تومان هزینه شده است که جمعیتی بالغ بر ۱۳۰ هزار نفر از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.
وی گفت دو باب مدرسه، گاز رسانی به ۴ روستا، طرح آبرسانی به ۸ روستا، ۵ گلخانه تولیدی، راه‌های روستایی، تاسیسات فرهنگی، ورزشی، ۳ باب کتابخانه روستایی و شهری و ۴ زمین چمن مصنوعی از جمله طرح هایی است که در این شهرستان به بهره برداری خواهدرسید.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر