اخبار

 آخرین اخبار 

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1399/5/23

جام جم البرز: خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد.


قابل توجه شرکت آبفای ساوجبلاغ
شبکه آبرسانی روستای ورده دچار فرسودگی گسترده می باشد. لذا از مسئولان شرکت آبفای ساوجبلاغ در خواست اکید داریم تا با نوسازی شبکه آبرسانی مذکور و نیز تنظیف و پاکسازی منبع ذخیره آب مربوطه بهداشت آب مصرفی اهالی روستا به نحو مقتضی تامین شود.
جمعی از اهالی روستای ورده
امور ارباب رجوع را تسهیل کنید
کار ارباب رجوع در ادارات و سازمان ها معمولا با کندی همراه است. بر همین اساس از مسئولان و دست اندرکاران ذیربط خواهان رسیدگی سریع مسائل و مشکلات ارباب رجوع هستیم.
جمعی از شهروندان کرج و حومه
استانداری البرز چاره اندیشی کند
برخی از ادارات و ارگان های استان البرز با توجه به شیوع گسترده کرونا عملا با دفع الوقت به مشکلات روزمره مردم رسیدگی نمی کنند و این موضوع موجب مراجعه پیاپی و گسترده مردم به آن مراکز می شود. در نتیجه این نوع غفلت ها و سهل انگاری ها بیماری ویروس کرونا گسترش پیدا خواهد کرد. بر همین اساس از مسئولان استانداری البرز خواهان طراحی و برنامه ریزی اصولی برای رفع و رجوع مشکلات مردمی هستیم.
جمعی از شهروندان البرزی
فرمانداری کرج چاره اندیشی کند

بسیاری از نانوایی های کرج که یک نمونه آن نانوایی سنگکی در نزدیکی سه راه رجایی شهر قرار دارد با کاستن از قد و وزن و کیفیت نان به مشتریان اجحاف می کنند. لذا از فرمانداری کرج درخواست می شود تا به این بی نظمی ها در امور شهری سر و سامان داده شود.
جمعی از شهروندان کوی کارمندان جنوبی  

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر