اخبار

 آخرین اخبار 

به دنبال علایق خود بروید

به دنبال علایق خود بروید
1399/6/27


جام جم البرز : بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم .  
لطفا خودتان رامعرفی نمایید ومختصری از فعالیت خود بگویید ؟  
حسین نوروزی پیام هستم . ، فوق لیسانس عمران دارم و مهندس ناظر شهرداری تهران می باشم .هفت سال پیش سایت پیام کالا را راه اندازی نمودم و درحال حاضر 10 نفر به صورت مستقیم وغیر مستقیم با ما همکاری می کنند . دارای مجوز از وزارت صمت هستیم .
اجناس ما همیشه  ترکیبی از بدلیجات و لوازم جانبی کامپیوتر و اسباب بازی بود .
در حال حاضر ما انواع ماکت های فلزی ماشین و هواپیما و ماشین های  راه سازی را تامین می کنیم .

چگونه به سمت این کار آمدید ؟
سیستم آموزشی ما به این شکل است که درسی را می خوانیم، متناسب با علاقه های ما نیست . یعنی من چون دانشگاه دولتی قبول شده ام ، رشته عمران خوانده ام ولی از دوران کودکی به کامپیوتر و برنامه نویسی و ماشین علاقه مند بودم .
در ادامه علاقه های خود را دنبال کردم  وتصمیم به راه اندازی سایت پیام کالا گرفتم البته این کار به خاطر درآمد آن نبود  ، به خاطر این که یک مجموعه تخصصی برای فروش ماکت در ایران داشته باشیم.
در این کار با چه مشکلاتی روبرو هستید ؟
مشکلی که همه با آن درگیر هستند تفاوت قیمت هاست ، مشخص نبودن قیمت در بازار ، اینکه قیمت ها با ثبات نیستند خیلی به ضرر فروشندگان است  ،ما  نگران این هستیم که به چه قیمتی کالا را بخریم و با چه قیمتی بفروش برسانیم .
مشکل دیگر تاخیر مرسولات پستی می باشد که با تاخیر به دست مشتریان می رسد وگاهی بسته ها آسیب می بینند .

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.