اخبار

 آخرین اخبار 

تکمیل امکانات اورژانس البرز در اولویت است

تکمیل امکانات اورژانس البرز در اولویت است
1399/6/29

از 22 تا 28 شهریور ماه، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی 11136 تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به 3676 ماموریت اعزام شدند.

 

به گزارش جام جم البرز، دکتر بابایی در ادامه افزود : 392 مورد از این ماموریت ها ترافیکی و 3284 مورد مربوط به حوادث غیرترافیکی بود. در مجموع این ماموریت ها، 2975 نفر از خدمات اورژانس پیش بیمارستانی البرز بهره بردند که از این بین، 1748 نفر در محل درمان شده و 1153 نفر به بیمارستان منتقل شدند. 

رییس مرکز اورژانس البرز با اشاره به ماموریت های هوایی اورژانس اظهار داشت : اورژانس هوایی استان نیز در هفته اخیر با انجام 5 ماموریت به 6 مصدوم امداد رسانی کرد. 

وی همچنین تجهیزمراکز اورژانس البرز را از برنامه های مهم دانست وگفت: تکمیل وتجهیز امکانات اورژانس در اولویت است به مناسبت روز اورژانس، ۵ دستگاه موتورلانس، ۲ دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه خودرو فرماندهی و عملیات ویژه به ناوگان عملیاتی اورژانس البرز اهداء و افزوده شد. ضمنا آمبولانس های اورژانس استان نیز از این پس مجهز به دستگاه های مانیتورینگ قلبی شده و سامانه مدیریت سکته حاد قلبی (۲۴۷) نیز در اورژانس استان راه اندازی گردیده است .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.