اخبار

 آخرین اخبار 

مدیران ومالکان ساختمان ها به صورت ادواری آسانسور را بررسی کنند

مدیران ومالکان ساختمان ها به صورت ادواری آسانسور را بررسی کنند
1399/6/29جام جم البرز : با افزایش جمعیت در شهر ها توسعه وساخت آپارتمان های با طبقات زیاد رونق گرفته است . این مجتمع های مسکونی جهت جابه جایی ساکنین مجبور به استفاده از آسانسور می باشد . لزوم توجه به آسانسورهای استاندارد وبا کیفیت در جهت حفظ وامنیت افراد بسیار مهم است . در این رابطه با آقای بغدادی از متخصصین این حوزه گفتگویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید :
آقای بغدادی در مورد آسانسور چه نکاتی باید مورد توجه قرار گیرد ؟
آسانسور یک وسیله جهت آسایش مردم است و این آسایش زمانی ارزش دارد که کنار امنیت مردم باشد. درنصب یک آسانسور نوع کاربرد ، نصاب و سرویس نگهداری آن خیلی مهم است واین وسیله از هر جهت برای استفاده مطمن باشد. یکی از رکن های اساسی آسانسور طراحی و اجرا است که باید دقیق باشد، آسانسور های هیدرولیک بسیار خوب و با یک فضای کم  سرویس دهی و همچنین ایمنی زیادی دارند
توصیه شما به مردم در این زمینه چیست ؟
مردم باید به  شرکت های معتبر و استاندارد سفارش کار بدهند.
متاسفانه بعضی از ساخت و ساز های غیر مجاز و قول نامه ای از شرکت های که تعهد ندارند در نصب آسانسور استفاده می کنند که این امر باعث بروز مشکلاتی شده است.
امروزه داشتن پایان کار آسانسور  الزامی است.
پس از نصب آسانسور چه نکاتی باید رعایت شود ؟
 یک سازنده و نصاب معتبر تا ده سال  کار را گارانتی می نماید.وقتی نصب انجام می شود مالک و یا مدیر ساختمان متعهد است هرماه رسیدگی انجام دهد.اگر این رسیدگی ادواری  نباشد خطرات غیر قابل جبرانی به بار می آورد.مدیران باید این رسیدگی را جدی بگیرند.
.با پیشرفت علم آسانسور و اجباری شدن آن  استفاده بهتر این صنعت  باعث پیشرفت زیادی در کار  شده است .

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.