اخبار

 آخرین اخبار 

ختم گروهی قرآن برای هفتمین شهید سلامت در استان البرز 

ختم گروهی قرآن برای هفتمین شهید سلامت در استان البرز 
1399/8/10

 

دکتر سمیه دهقان، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرزطی پیامی شهادت پرستار فداکار فاطمه شفیعی مقدم را تسلیت گفت و اعلام کرد ختم گروهی قرآن هدیه به روح آن شهید بزرگوار برگزار می شود.
وَ بَشِّرِ اَلصّٰابِرِينَ اَلَّذِينَ إِذٰا أَصٰابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قٰالُوا إِنّٰا لِلّٰهِ وَ إِنّٰا إِلَيْهِ رٰاجِعُونَ
به گزارش جام جم البرز، خبر تلخ و ناگوار شهادت همکار فداکار و عزیزمان سرکار خانم فاطمه شفیعی مقدم داغ دیگری بر دلمان نشاند. مدافعین سلامت  با علم به این که چه مخاطراتی پیش روی آن هاست شجاعانه از این میدان مبارزه سخت، عقب ننشسته اند. 
این جانب ضمن عرض تسلیت به خانواده گرانقدر این عزیز و همکاران محترم دانشگاه علوم پزشکی البرز، از خداوند متعال برای آن شهیده رحمت واسعه الهی و برای خانواده محترمشان صبر و اجر جزیل مسئلت دارم. 
با توجه به اینکه در این شرایط امکان تشییع شایسته این عزیز میسر نیست، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برنامه ختم قران دسته جمعی هدیه به روح این شهیده و همه شهدای مدافع سلامت برگزار می نماید. لذا از همه همکاران محترم دانشگاه استدعا دارم در این طرح مشارکت نمایند تا انشاالله بتوانیم ذره ای از دینمان نسبت به این عزیزان را ادا کنیم. به امید آنکه با عنایت خداوند متعال هرچه زودتر از سختی های ناگوار این روزها عبور کنیم.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.