اخبار

 آخرین اخبار 

شورای اطلاع رسانی استان البرز تشکیل جلسه داد

 شورای اطلاع رسانی استان البرز تشکیل جلسه داد
1399/9/3رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز، در بیست و سومین نشست شورای اطلاع رسانی استان گفت: در صورت عدم توفیق طرح ستاد ملی، محدودیت های دو هفته ای کرونا تشدید و تمدید می شود.
 
به گزارش جام جم البرز، نورمحمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و رییس شورای اطلاع رسانی این استان، ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج و همچنین قدردانی از اصناف و اصحاب رسانه در رعایت مصوبات ستاد کرونا و اطلاع رسانی مناسب به مردم تصریح کرد: تولید محتوای مناسب برای اقناع و مشارکت افکار عمومی در شرایط حساس کشور ضرورتی است که می تواند با توجه به تاثیرگذاری فضای مجازی و در دسترس بودن آن برای مردم در سرعت بخشی به مقوله آگاهی بخشی به اقشار مختلف مردم مثمر ثمر واقع شود.
 
رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز با تاکید بر اینکه در صورت عدم توفیق طرح دو هفته ای ستاد ملی کرونا شمار جانباختگان افزایش می یابد،گفت: در صورت عدم توفیق این طرح، محدودیت های دو هفته ای کرونا تشدید و تمدید می شود.
 
وی با اشاره به ارائه آماری از مبتلایان به این بیماری افزود: از ابتدای شروع این بیماری در استان تاکنون دو هزار و 170 نفر به این بیماری مبتلا شده اند که از این میزان یک هزار و 170 نفر مربوط به دو ماه اخیر و نشان از سنگین بودن موج سوم این بیماری دارد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز خاطر نشان کرد: لزوم استفاده از ماسک در کنار رعایت سایر مکمل ها از جمله رعایت فاصله اجتماعی امری ضروری است که باید بیش از پیش مورد توجه و دقت نظر مردم قرار گیرد.
 
این مسئول یادآور شد: متاسفانه به دلیل شرایط نامطلوب در مواجه با این بیماری باید این نکته را مدنظر داشت که در حال حاضر تمامی تخت های بیمارستان های استان درگیر این موضوع هستند و امکانات بسیار محدود است. در این شرایط چاره ای جز اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها وجود ندارد.
 
وی در ادامه ضمن قدردانی از مردم بدلیل همراهی و همکاری با ستاد کرونا همچنین اعلام کرد  اعمال محدودیت هوشمند موجب کاهش تلفات و خسارات خواهد شد. 
 
در ادامه بیست و سومین نشست شورای اطلاع رسانی استان البرز ، ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای اطلاع رسانی استان البرز نیز ، با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج، ضمن قدردانی از مشارکت و همراهی مردم، از رسانه های استان خواست تا با ابتکار عمل اطلاع رسانی، و در راستای فرهنگ سازی درخصوص فاصله گذاری هوشمند به منظور پیشگیری از این بیماری گام بردارند.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.