اخبار

 آخرین اخبار 
  • بارش خفیف باران وکاهش آلاینده ها روند کاهش آلاینده‌ها و در بعضی ساعات افزایش ابر، بارش‌های پراکنده و خفیف و وزش باد را به ویژه در ارتفاعات شمالی استان خواهیم داشت.
  • چهار فوتی در 24 ساعت گذشته  رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۲۶۲۶ نفر رسیده است.
  • تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌های کشور براساس آمارهای رسمی منتشر شده از سوی ستاد ملی کرونا بعد از اجرای محدودیت‌های اخیر کرونایی در کشور خوشبختانه سیر نزولی ابتلا و فوت ناشی از این ویروس منحوس کاهش یافته است.
  • آمریکا زندانیان داعشی را به مرز سوریه و عراق منتقل کرد منابع محلی در سوریه خبر دادند که آمریکا به منظور بهانه تراشی برای بقای خود در خاک سوریه و حمله به مواضع ارتش سوریه، زندانیان داعشی را به خط مرزی میان عراق و سوریه منتقل کرده است.
  • تجلیل از کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز از فرانک فروزانفر کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز به جهت اجرای فعالیت‌های خوب در هفته پژوهش تجلیل شد .
  • بازدید نمایندگان، معاون وزیر و استاندار از پروژه سالن ورزشی ۶هزار نفره کرج در این بازدید بر تکمیل پروژه وافتتاح آن تا قبل از پایان دولت تاکید شد وبرنامه تکمیل پروژه ورزشگاه ۶هزار نفره انقلاب از شنبه ۲۷دی ماه آغاز می‌شود.
  • گلزار شهدا، تجلی حماسه های ماندگار  با شروع جنگ تحمیلی در 31 شهریور 59 وهجوم دشمن به مرزهای کشور، پیر و جوان ، مردوزن برای دفاع ازناموس، میهن وحفظ ارزشهای انقلابی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند در هشت سال جنگ با تمام کمبودهای مادی، فقط با ایمان به خدا واطاعت از رهبری، رشادتها واز خود گذشتگی های زیادی نشان دادند که در تاریخ این سرزمین ثبت ماندگار است.
  • موذن کوچک هنوز اهالی روستای اسلام آباد گرمسار ، موذن کوچک مسجد محل را به یاد دارند که با صدای ملکوتی اش مردم را به ادای نماز دعوت می کرد.
  • صرفه جویی ۱۰ میلیارد ریالی از تعمیر و بازسازی ماشین آلات راهداری در البرز سرپرست دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین الات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر به استان البرز و بازدید از نحوه آمادگی ماشین آلات برای انجام عملیات راهداری، گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری و لزوم صرفه جویی در هزینه ها، تعمیر و بازسازی ماشین آلات سنگین با استفاده از توان و مهارت فنی نیروهای داخلی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها در دستور کار قرار گرفته است .
  • تعداد فوتی‌های کرونا در البرز بار دیگر صفر شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد جدید فوت قطعی به دلیل کرونا در استان ثبت نشده است.

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1399/9/9


خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد.


اداره کل راه و شهرسازی البرز اقدام کند
 بارش باران های سیل آسا موجب تخریب برخی جاده ها و راه های روستایی و حواشی آن شده است.  جا دارد تا مسئولان اداره راه و شهرسازی البرز نسبت به مرمت و بازسازی جاده های مختلف استان البرز اقدام عاجل نماید.
نسترن مشکینی از کرج

شهرداری فردیس اقدام کند 
نظافت کامل محلات مختلف شهری یکی از خواسته های منطقی وبه حق شهروندان  می باشد که البته براثرسهل انگاری های برخی نیروهای خدماتی این خواسته تامین نمی شود. لذا از شهرداران انتظار این است که ضمن بازدید روزانه از محلات شهری این گونه نواقص خدماتی را جبران نمایند.
حمید دانش پژوه از فردیس
افتتاح پروژه ها به قیمت جان ومال مردم تمام نشود  
پل کمالشهر از مجموعه پل های  حصارک که به تازگی افتتاح گردیده دارای نواقصی مانند نداشتن نور کافی وخرابی آسفالت در بخش میانی وانتهایی است که خطر تصادفات را افزایش می دهد . بهتر است مسئولان قبل از افتتاح هر پروژه ای ابتدا آن را تکمیل و بعد افتتاح نمایند. 
علی رضا محاوری – حصارک 
خدمات نانوایان شهری را کنترل کنیم 
برخی نانوایان سطح شهر کرج و حومه از پختن نان برای شهروندان خودداری می کنند و مردم را درگیر صف های طویل در نانوایی محلات دیگر می کنند. به نظر می رسد که مسئولان شورای عالی آرد ونان باید نظارت بیشتری بر عملکرد نانوایان شهری داشته باشند.
زهرا احدی – کمالشهر 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر