اخبار

 آخرین اخبار 

اجرایی شدن طرح خدمات جامع سراج در البرز

اجرایی شدن طرح خدمات جامع سراج در البرز
1399/10/27


رئیس مرکز بهداشت غرب کرج می گوید: مركز تخصصی سلامت روان جامعه نگر تحت عنوان طرح سراج در منطقه خرمدشت و كمالشهر آغاز به كار كرد.
به گزارش جام جم البرز، رئیس مرکز بهداشت غرب کرج با اشاره به راه اندازی مرکز تخصصی سلامت روان جامعه نگر تحت عنوان طرح سراج در منطقه خرمدشت، می گوید: این مرکز به منظور تحقق اهداف سلامت روان در جامعه تاسیس شده است که یک مرکز تخصصی مابین مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان هااست.
رئیس مرکز بهداشت غرب شهرستان کرج افزود: در مرکز تخصصی سلامت روان جامعه نگر منطقه  کمالشهر، ۶ نفر نیرو شامل  یک نفر متخصص روان پزشک و ۳ نفرروانشناس بالینی و یک نفر مددکار اجتماعی  و یک نفر پذیرش  همه روزه در ساعات اداری  حضور داشته و مشغول ارائه خدمات به شهروندان هستند.
مصلایی افزود:  در منطقه کمالشهر و خرمدشت سه مرکز خدمات جامع سلامت وجود دارد که کار غربالگری اولیه مراجعین را انجام داده  و خدمات اولیه شامل مشاوره روانشناسی و ویزیت پزشک  در این مراکز ارائه می‌شود و پس از آن بیماران  درصورت نیاز به مرکز سراج ارجاع داده می‌شوند.
او با بیان این که خدماتی که در مرکز خرمدشت انجام می شود تخصصی است،افزود: خدمات ارائه شده در این مرکز شامل مشاوره ودرمان تخصصی شامل تشخیص ، درمان ، مراقبت و مشاوره بیماران، آموزش بیماران و خانواده ها،آموزش  پی گیری و توانبخشی روانی، پیگیری بعد از دریافت خدمات ، ویزیت در منزل و کار درمانی و نظارت علمی بر عملکرد سطح پایه است.
او افزود:کلینیک سلامت روان از تاریخ ۹۹/۷/۱۰ در منطقه خرمدشت کرج به آدرس خرمدشت خیابان میثم ۳/۴ طبقه فوقانی مرکز خدمات جامع سلامت، ولی عصر  و تلفن ۰۲۶۳۴۸۱۶۳۶۰ راه اندازی شده و آماده خدمت رسانی به مردم منطقه کمالشهر است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر