اخبار

 آخرین اخبار 

دفاع از ولایت، جامعه را به سمت کمال هدایت می کند  

 دفاع از ولایت، جامعه را به سمت کمال هدایت می کند  
1399/10/27


حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی در تمام عرصه ها برای زنان و مردان جامعه است و بی تردید بهترین الگو و سرمشق برای همه انسان هاست.  
حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رسولی در گفتگو با جام جم البرز ضمن اشاره به اینکه رفتار والگوی حضرت زهرا برای بانوان جامعه امروزی مملو از پیام و سرشار از زندگی امیدبخش است گفت : حضرت زهرا(س) به تمام معنا عبد بود، وقتی پیامبر از حضرت علی (ع) پرسیدند که فاطمه را چگونه یافتی ؟ پاسخ دادند: بهترین همراه، برای بندگی خدا. ما هم باید با تاسی به زینت بانوان دو عالم بنده خدا باشیم وتکالیف عبادی خودمان را به درستی انجام دهیم. 
وی در ادامه افزود:  یکی دیگراز مهمترین ویژگی های شخصیتی آن حضرت، ولایت مداری است. حضرت زهرا(س)  در دفاع از حق در کنار ولایت وامامت قرار گرفت نه به خاطر اینکه حضرت علی همسرش بود بلکه به دلیل دفاع و حمایت از امام زمانش این کار را انجام داد، چون میدانستند ستون خیمه اسلام ولایت است و قوام اسلام به امامت ورهبری ا ست و به درستی پای این عمل ایستادند.
  معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرزبا اشاره به الگو پذیری از حضرت زهرا (س) اظهارداشت : ما هم به عنوان شهروند ولایت اسلامی باید ولایت مدار باشیم ودر دفاع از حقانیت اسلام و ولایت اهل بیت (ع) حضرت صدیقه طاهره (س) را الگوی خود قرار دهیم که با تبیین ودفاع از ولایت، جامعه به سمت کمال حرکت خواهد کرد.  
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رسولی درپایان گفت : درخصوص عمل به وظایف فردی حضرت زهرا(س) الگویی ممتاز برای همه ما هستند. حضرت زهرا در جای جای زندگی کوتاهشان یاورهمسر و مادر خوبی برای فرزندانشان هستند و همین ویژگی هاست که ایشان را در تمامی اعصار الگوی مردان و زنان عالم قرارمی دهد. 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.