اخبار

 آخرین اخبار 
  • اطلاعيه شماره ۶ ستاد انتخابات كشور ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمين دوره ­ی شوراهاي اسلامي شهر از روز چهارشنبه مورخ ۲۰-۱۲-۱۳۹۹ آغاز و تا پايان وقت اداري روز سه شنبه مورخ ۲۶-۱۲-۱۳۹۹ (جمعا به مدت ۷ روز) ادامه خواهد يافت.
  • بیش از صدهزارتن حواله روغن در انتظار جذب معاون وزیر صمت از استاندارها و روسای سازمانهای صنعت و معدن سراسر کشور خواست هر چه سریع تر نسبت به جذب حواله های روغن که حدود ۱۱۰ هزار تن حواله می باشد اقدام کنند .
  • حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ بیشتر می‌شود سرپرست بیمه تامین اجتماعی البرز گفت: قول می دهیم اوضاع حقوق بازنشستگان در سال آینده بهبود پیدا کند.
  • وضعیت کرونایی البرز، ثابت اما شکننده سخنگوی ستاد مقابله با کرونای البرز گفت: وضعیت مرگ و میر و بستری شدگان کرونایی در البرز ثابت اما شکننده است.
  • لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در سامانه 118 به روز رسانی شده است محمد فتحی ، رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی کرج گفت : ثبت اطلاعات صحیح و به روز رسانی لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در کرج در سامانه 118 یکی از اولویت ها و برنامه های هایت مدیره این اتحادیه صنفی در سال گذشته بود که با موفقیت انجام شد .
  • ناگفته ها و توجه به ناوگان حمل و نقل عمومی در کاهش آلودگی هوا بی‌تردید هوای پاک و عاری از آلودگی و آلاینده های زیست محیطی حق مسلم هر شهروند می باشد. عوامل گوناگونی بر افزایش آلودگی هوا دخیل بوده که از عمده ترین آن ها حوزه حمل و نقل عمومی است. تجهیز ناوگان به اتوبوس های نو و رفع عیوب فنی می‌تواند نقایص این چرخه را بهبود بخشد.
  • بهینه سازی و اصلاح شبکه فشار متوسط در شهرستان نظرآباد به منظور تعدیل بار و ایمن سازی شبکه، بلوار خلیج فارس در شهرستان نظرآباد اصلاح و بهینه شد.
  • کتاب های خوب را ، خوب بخوانید نویسندگان با مهارت های نوشتاری وخلاقیت های ذهنی در قالب های رمان ، نمایشنامه ، داستان کوتاه ، شعر و.... برفرهنگ جامعه وافکارخوانندگان آثارشان تاثیر می گذارند. برگزاری سومین جشنواره کتاب سال استان البرز بهانه ای شد تا خبرنگار جام جم البرزبایکی از برگزیدگان این رویداد ادبی گفتگویی انجام دهد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید :
  • کوتاهی برخی از مسئولین در محرومیت‌زدایی موجب ناراحتی و دلسردی می‌شود نماینده ولی‌فقیه در استان البرز به همراه فرماندار شهرستان تازه تأسیس چهارباغ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، شهردار، امام‌جمعه و جمعی از ائمه مساجد و مسئولین شهرستان چهارباغ از مناطق محروم ملک‌آباد، مهدی‌آباد، شهرک ابریشم و شهرک علوی شهرستان چهارباغ بازدید کردند.
  •  اطلاعیه قطعی گاز در کرج به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری قسمتی از منطقه کرج اسلام آباد 20متری شریعتی انتهای خیابان مازنی را در تاریخ 1399/12/11 از ساعت 8 صبح الی 16 قطع نماید.

مهدی حاجی قاسمی

پل شبنم باغستان غربی را از بن بست ارتباطی خارج می کند

 پل شبنم باغستان غربی را از بن بست ارتباطی خارج می کند
1399/10/27


دبیر دوم و رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج با نوید افتتاح پل شبنم در آینده ای نزدیک، گفت: این پل که با مطالبه گری و پیگیری های متعدد و بازدیدهای مکرر از مراحل ساخت آن در آستانه بهره برداری قرار دارد، ترافیک و بن بست ارتباطی در باغستان غربی را ساماندهی می کند.
به گزارش جام جم البرز، مهدی حاجی قاسمی که با همراهی مدیر منطقه 6 شهرداری کرج و عوامل مربوطه از روند احداث پل شبنم و وضعیت ساماندهی و روکش آسفالت معابر خیابان قلم بازدید کرد، طی سخنانی اظهار داشت: پل شبنم به عنوان مسیر ارتباطی محله باغستان غربی به بلوار یادگار امام از پروژه هایی است که در دوره کنونی شورای اسلامی شهر تعریف و عملیاتی شده و هدف از اجرای آن تسهیل تردد شهروندان در محدوده باغستان غربی و کاهش بار ترافیکی خیابان بوستان چهاردهم می باشد.
وی افزود: در خصوص وضعیت روکش آسفالت معابر خیابان قلم نیز مقرر شد تا در آینده ای نزدیک نسبت به اجرای عملیات تراش و روکش اقدام گردد تا شاهد افزایش رضایتمندی شهروندان باشیم. با توجه به خرابی آسفالت و خسارت های وارده به خودروها ضرورت دارد که این مهم در اسرع وقت عملیاتی شود که تذکرات لازم داده شد.
این مسئول اظهار کرد: شورای پنجم کرج با دقت و جدیت تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح شهر را پیگیری می نماید تا بتوانیم به وعده های داده جامه عمل بپوشانیم و به حمد الهی در ماه های پایانی سال و همچنین نیمه نخست سال 1400 شاهد تحولات عمرانی مثبتی در سطح مناطق ده گانه خواهیم بود.
حاجی قاسمی با بیان اینکه محله باغستان غربی و شهرک های همجوار مشکلات عدیده ای دارند که باید به آنها رسیدگی شود، تصریح کرد: مدیران مناطق شهرداری کرج باید قبل از آنکه مشکلات جزئی به زمینه های نارضایتی شهروندان تبدیل شود، به صورت محله به محله به نارسایی های شهری اعم از وضعیت جدول و آسفالت معابر، فضای سبز، رنگ آمیزی دیوارها و جمع آوری نخاله ها، پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و مقابله با زوائد بصری اقدام کنند تا اعتماد مردم به مدیریت شهری افزایش یابد.
.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر