اخبار

 آخرین اخبار 

ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا الکترونیکی خواهد بود

ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا الکترونیکی خواهد بود
1399/10/28

 


معاون استاندار و فرماندارشهرستان کرج گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بصورت الکترونیکی انجام می شود و مراجعه حضوری به فرمانداری ها و بخشدارها جهت ثبت نام قطعی و تحویل رسید نهایی خواهد بود.  

به گزارش جام جم البرز، غفور قاسم پور با اعلام این خبر افزود: بر اساس زمان بندی انجام شده و اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور، ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراها در سطح شهر از روز چهارشنبه مورخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری و در سطح روستاها و تیره های عشایری از روز دوشنبه مورخ ۱۶ فروردین سال ۱۴۰۰ آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

قاسم پور گفت: داوطلبان پس از ثبت نام الکترونیکی باید جهت دریافت رسید نهایی ثبت نام خود با مدارک لازم شخصا به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه نمایند. 

  وی اضافه کرد: داوطلبان باید پس از دریافت گواهی عدم سوء پیشینه، اقدام به پیش ثبت نام الکترونیکی نموده و برای نهایی سازی آن به فرمانداری یا بخشداری مربوطه مراجعه نمایند . همچنین فرمانداران و بخشداران پس از بررسی مدارک ثبت نام و تایید آن، رسید ثبت نام قطعی را به داوطلبان تحویل خواهند داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس تبصره ۳ ماده ۳۰ قانون انتخابات شوراها، داوطلبان در هنگام ثبت نام باید گواهی عدم سوء پیشینه خود را که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد ارائه نمایند بنابراین داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز تیره های عشایری می‌توانند از طریق مراجعه به دفاتر خدمات قضایی، یا دفاتر پلیس +۱۰ و یا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی به آدرس www. adliran.ir نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه خود اقدام نمایند.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.