اخبار

 آخرین اخبار 

اجرای طرح تحولی مدرسه خوانا

اجرای طرح تحولی مدرسه خوانا
1399/10/30


طرح خوانا، با هدف مصون‌سازی دانش آموزان را در برابر آسیب‌ها و بهبود تعاملات میان فردی، کاهش تنش ها و مشکلات اجتماعی برگزار شد
به گزارش جام جم البرز، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، طرح خوانا با حضور مدیران ارشد آموزش و پرورش استان و سرکار خانم رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در افتتاحیه کارگاه های آموزشی  طرح خوانا می گوید: مسئولیت پذیری و بهبود گفت و گوی اثربخش، از سنین پایه و با اجرای طرح خوانا در مدارس، نمود بیشتری پیدا می کند.
گفتنی است این طرح در استان البرز به صورت آزمایشی در ۵۲ مدرسه منتخب با حدود ۷۰۰ نفر معلم و مدیر و ۲۵ هزار دانش آموز اجرا می شود.
رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آ.پ در آیین رونمایی از بسته تحولی ادب می گوید آثار طرح خوانا بلندمدت است، برای تحقق این موضوع همه باید تلاش کنیم. مسئولیت‌پذیری و جرات ورزی سه خروجی طرح خوانا برای دانش آموزان است.
در کشور ما که مهد سرزمین بزرگان است، شایسته است دوباره شاهد ظهور شعرای بزرگی همچون سعدی، حافظ، مولانا، فردوسی، عطار، خیام و ... باشیم. این مهم با استوار و محکم نهادن پایه‌های خشت اول این مهارت توسط معاونت آموزش ابتدایی میسر می‌شود.
 اجرای طرح خوانا، مصون‌سازی دانش آموزان را در برابر آسیب‌ها در پی دارد و این فرصت را به آن‌ها می‌دهد تا در قبال خداوند، طبیعت و انسان‌ها مسئولیت‌پذیر و موجب باشند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر