اخبار

 آخرین اخبار 

محمد فتحی ،رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی کرج

لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در سامانه 118 به روز رسانی شده است

لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در سامانه 118 به روز رسانی شده است
1399/12/11

 

محمد فتحی ، رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی کرج گفت : ثبت اطلاعات صحیح و به روز رسانی لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در کرج در سامانه 118 یکی از اولویت ها و برنامه های هایت مدیره این اتحادیه صنفی در سال گذشته بود که با موفقیت انجام شد .
به گزارش جام جم البرز، وی افزود : همانگونه که می دانیم ، سامانه 118 یکی از معتبرترین و جامع ترین بانک های اطلاعاتی شهری است که بسیاری از اطلاعات ضروری شامل مراکز خدماتی ، تولیدی ، موسسات ، ادارات و نهاد های دولتی ، شرکت های خصوصی ، کارخانجات ، واحد های صنفی و ... در آن ثبت شده است . این سامانه کارکرد های بسیاری مهمی در حوزه اقتصادی دارد و یکی از پل های ارتباطی کارآمد میان شهروندان است . قابلیت های ویژه سامانه 118 و نقش مهم آن در توسعه کسب و کار همواره مورد توجه فعالان صنفی بویژه در حوزه تعمیرکاران لوازم خانگی قرار داشته است .
وی افزود : در گذشته نظارت دقیقی در خصوص ثبت اطلاعات افراد در این سامانه وجود نداشت. و البته مشکل خاصی هم در این حوزه مشاهده نمی شد . اما طی سالهای اخیر ، ورود افراد فاقد صلاحیت فنی به بازار تعمیرات لوازم خانگی و ثبت شماره تماس های آنها در سامانه 118 به یک مشکل اساسی برای شهروندان و البته اعضای دارای پروانه کسب این صنف تبدیل شده بود که در این میان بیشترین شکایات و گرفتاریها به سمت این اتحادیه صنفی روانه می شد . از این رو اعضای هیات مدیره ،موضوع فوق را با همکاری و حمایت اتاق اصناف البرز و دیگر دستگاه های نظارتی پیگیری کردیم .
فتحی افزود:در حال حاضر تمامی اطلاعات ثبت شده در این سامانه و در حوزه مشخصات تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در کرج ، دقیق و به روز است . هیج شماره ای از افراد فاقد صلاحیت فنی در این سامانه وجود ندارد . بنابراین شهروندان گرامی می توانند با استناد به اطلاعات 118 ، با خاطری آسوده از خدمات تعمیرکاران دارای پروانه کسب و تحت پوشش این اتحادیه صنفی استفاده کنند.
وی یاد آور شد : جا دارد در همین فرصت از همکاری و همراهی اعضای محترم هیات مدیره اتحادیه بویژه برادر خوبم جناب آقای کامران طالقانی و مدیران زحمتکش مخابرات استان البرز در اجرا و پیگیری این طرح کمال تشکر را داشته باشم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر