اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  مطالب مرتبط
 • سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز تاکید کرد:

  ضرورت نظامندی تسهیلات اعطایی به واحدهای صنعتی از مجرای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان

  سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به ضرورت ساماندهي آمار واقعی تسهیلات پرداختی به واحد های صنعتی استان، گفت: برای نظام‌مند نمودن روند پرداخت تسهیلات بانکی به بنگاه های اقتصادی استان، باید همه موارد اعطایی از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و یک مجرای قابل رصد انجام شود.

  1402/5/29

  به گزارش جام جم البرز؛ محمد انصاری ادامه داد: بانک های استان البرز از ابتدای سال تاکنون مجموعا ۱۷۱۹ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۱۹۳۵۵ میلیارد ریال به واحدهای تولیدی اعم از صنفی و صنعتی پرداخت نموده است که از این تعدا صرفا ۲۹ فقره به مبلغ ۳۸۷۳ میلیارد ریال از مسیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بوده است. 

  وی افزود: فاصله معنادار در میزان پرداخت تسهیلات مستقیم بانک ها به واحدهای صنعتی با میزان تسهیلات رونق تولید که  دارای مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هستند، اهمیت این اقدام در روند ساماندهی پرداختی ها را بیش از پیش نشان می دهد.

  انصاری گفت: درخواست تامین نقدینگی و تسهیلات بانکی مهمترین سرفصل مسائل طرح شده در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز است و این در حالی است که بانک های استان همواره بر همکاری همه جانبه خود در این موضوع تاکید دارند و مدعی پرداخت رقم قابل اعتنایی از محل پرداخت های مستقیم به واحدهای صنعتی هستند.

  سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز تصریح کرد: ما ضمن استقبال از این موضوع و در راستای ساماندهی آمار پرداختی ها، درخواست داریم کارگروه تسهیل مجرای تعريف شده این تسهیلات از مرحله تصویب تا مرحله پرداخت باشد تا عملکرد استان در این حوزه نمود بیشتری پيدا کند.


  برچسب ها

  اداره صمت البرز

  محمد انصاری

  واحد های صنعتی

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "