اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  مطالب مرتبط

 • برنامه‌های هفته تعاون در استان البرز اعلام شد

  مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از اجرای برنامه‌های متنوع گرامی‌داشت هفته تعاون که از اول لغایت هفتم شهریور ماه برگزار می‌شود، خبر داد.

  1402/5/31

  به گزارش جام جم البرز،عبدالله دارایی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با تبریک گرامی داشت هفته تعاون گفت: از اول شهریور ماه برنامه‌های متنوعی به مناسبت هفته تعاون تدارک دیده شده که با همکاری اتاق تعاون و تشکل‌ها و شرکای اجتماعی در این استان برگزار خواهد شد. مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی در ادامه افزود: روز چهارشنبه اولین روز از هفته تعاون آیین گلباران مزار شهدا در محله ۴۰۰ دستگاه کرج از ساعت ۸ صبح با حضور خانواده معظم و معزز شهدا ، مسئولین و مدیران مربوطه برگزار و ساعت ۱۰ صبح همان روز با اصحاب محترم رسانه و خبر دیدار خواهیم داشت.


  عبدالله دارایی در ادامه افزود: روز پنجشنبه نیز با همراهی رئیس محترم اتاق تعاون و مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان در سیمای البرز حاضر و محورهای مرتبط با مردم عزیز استان در حوزه تعاون و کار سخن خواهیم گفت.


  مدیر کل تعاون کارگاه رفاه اجتماعی در ادامه به برگزاری جلسه هم‌اندیشی با تعاونی‌های برتر و اعضای تعاونی توسعه و مدیریت صادرات استان اشاره کرد و گفت: در این دیدار به مباحثی چون موضوع صادرات و فراهم کردن بسترهای صادراتی برای تعاونی‌های فعال خواهیم پرداخت و پای صحبت‌های تعاونگران عزیز خواهیم نشست.


  مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در ادامه افزود: حضور تعاونگران عزیز در نمازهای عبادی سیاسی جمعه شهرستان‌های استان و دیدار با امامان محترم جمعه و برگزاری میز خدمت و همچنین بازدید از نمایشگاه تعاونی‌های موفق شهرستان کرج و دیدار و گفتگو با تعدادی از تعاونی‌های مصرف پوشاک از دیگر برنامه‌های این هفته خواهد بود.


  عبدالله دارایی در ادامه افزود: دیدار تعاونگران با استاندار محترم و نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، برگزاری وبینار کشوری آشنایی با مزایای شرکت تعاونی ویژه شرکت‌های تعاونی و افتتاح طرح‌های مختلف استانی در حوزه تعاون از دیگر برنامه‌های این هفته است که توسط همکاران من در بخش‌های مختلف حوزه تعاون تدارک و برنامه‌ریزی شده است.


  مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی البرز در پایان گفت: طبق سنوات سالیان گذشته امسال نیز روز سه‌شنبه هفتم شهریور ماه آیین تجلیل از تعاونی‌های برتر استان در کرج با حضور آحاد مختلف تعاونگران، مدیران و مسئولین استانی و کشوری برگزار می‌شود.

  برچسب ها

  مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی البرز

  عبدالله دارایی

  هفته دولت

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "