اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  مطالب مرتبط
 • روایت سلامت در دولت مردمی؛

  توسعه 45 هزار متر مربع فضای درمانی ، بهداشتی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی البرز در دولت سیزدهم

  1402/6/4

  به گزارش جام جم البرز، دکتر بهرام بنده یزدانی ، معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی البرز  با اشاره به افزایش زیرساخت های توسعه ای سلامت در دولت سیزدهم گفت: بیمارستان شهید حاج قاسم سلیمانی فردیس که با 43 درصد پیشرفت فیزیکی تحویل دولت سیزدهم شده بود ، راه اندازی و تکمیل شد و همچنین بیمارستان 100 تختخوابی کمالشهر با پیشرفت 8 درصد، اکنون با 35 درصد پیشرفت فیزیکی ساخت آن ادامه دارد. 

  معاون توسعه دانشگاه به یکی از مهمترین پروژه ها عمرانی  و آموزشی خیر ساز در کشور اشاره کرد و افزود: ساختمان جدید دانشکده پزشکی با زیر  بنای 24 هزار متر مربع در پردیس دانشگاه  ساخته و تجهیزشد. 

  وی ادامه داد : بیمارستان 32 تختخوابی طالقان با پیشرفت فیزیکی 45 درصدی در حال انجام است و امیدواریم هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد. 

  دکتر بنده یزدانی با اشاره به احداث 5 پایگاه اورژانس طی 12 ماه تصریح کرد:  ساخت 5 پایگاه اورژانس در دست اجرا می باشد که فجر 1402 به بهره برداری خواهد رسید. 

  وی در ادامه به تکمیل  تعدادی از پروژه های مهم در دولت سیزدهم از جمله ساخت  دو مرکز خدمات جامع سلامت ، ساختمان شماره 3 دانشکده دندانپزشکی،کلینیک ویژه بیمارستان امام حسین (ع) ، بازسازی بخش دیالیز مجتمع امام علی (ع) اشاره کرد. 

  معاون توسعه دانشگاه خاطر نشان کرد: تکمیل پروژه مرکز خدمات جامع سلامت شهید زارعی نژاد نظرآباد که با پیشرفت فیزیکی 25% تحویل دولت سیزدهم شده بود در حال حاضر با پیشرفت 75 درصدی در دست اقدام است و همچنین قرارداد  ساخت 12 ماهه  4 مرکز جامع سلامت و 2 پایگاه بهداشتی دیگر منعقد شده است. 

  دکتر بنده یزدانی به  پروژه احداث هلی پد اورژانس استان البرز که با پیشرفت فیزیکی 10  درصدی  تحویل دولت سیزدهم شده بود اشاره کرد و افزود خوشبختانه این پروژه به پیشرفت  75 درصدی رسیده و انتظار می رود دهه فجر 1402 افتتاح گردد.

  برچسب ها

  دکتر بنده یزدانی

  دانشگاه علوم پزشکی البرز

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "