اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  مطالب مرتبط

 • پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز به مناسبت روز اورژانس 115

  دکتر شهرام صیادی، رئیس دانشگاه طی پیامی فرارسیدن ، 26 شهریور ، روز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

  1402/6/26

  متن پیام به شرح زیر است : 

   بسم الله الرحمن الرحیم

  و منْ أحْیاها فکأنّما أحْیا النّاس جمیعًا

  و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است(سوره مائده)

  فرصت خدمت به بیماران و نجات جان آنان فرصتی است مغتنم که پروردگار متعال نصیب بندگان برگزیده خود می نماید و نیروهای توانمند اورژانس پیش بیمارستانی به عنوان پیشتازان عرصه سلامت  این فرصت را بدست آورده اند.

  امروز بیش از هر زمانی اورژانس با زندگی اجتماعی مردم گره خورده است، زیرا نیروهای اورژانس در حساس ترین لحظاتی  که ثانیه ها تعیین گر سرنوشت جان انسان ها می شوند، برای خدمت رسانی بر بالین و در کنار بیماران، آسیب دیدگان و انسان های نیازمند به خدمات فوری پزشکی حاضر می شوند.

  درواقع 26  شهریور ماه، فرصت مغتنمی است برای قدردانی از زحمات ارزشمند تلاشگران فوریتهای پزشکی و اورژانس که با فعالیت بدون وقفه خود در حیاتی ترین برهه ها بدون هیچ منتی ناجی جان و سلامت شهروندان می شوند و  مجاهدت و  فعالیت شبانه روزی شما همکاران عزیز ، خدوم  و ارزشمند  و جایگاه فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ بر کسی پوشیده نیست و شما عزیزان همواره درمواقع بحران ها و شرایط حساس   با از خود گذشتگی و ایثار در حفظ و نجات جان هم وطنان از ابتدا تا کنون نقش آفرین بوده اید.

  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای خدمت ، سپیدپوشان فوریت های پزشکی ، این روز را به تمامی  کارکنان تلاشگر  ، اساتید فرهیخته ، دانشجویان عزیز  و  فعالان این عرصه  در  خط مقدم امداد و اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی البرز   تبریک و تهنیت عرض می نمایم

  دکتر شهرام صیادی 

  رئیس دانشگاه

  برچسب ها

  روز اورژانس

  شهرام صیادی

  دانشگاه علوم پزشکی استان البرز

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "