اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  مطالب مرتبط
 • شهردار شهر جدید مهستان:

  تخلیه و شستشوی ماشین های حمل بتن آماده به معضلی جدی برای مهستان تبدیل شده است

  1402/6/27

  به گزارش جام جم البرز،گلرخی شهردار با اعلام این مطلب گفت: در حال حاضر مهستان به جهت پیش بینی های افق جمعیتی و تخصیص چند ده هزار واحد مسکن های مهر و نهضت ملی عملا به کارگاه عمرانی و ساختمانی تبدیل شده و تقارن سکونت شهروندان با این حجم از عملیات ساختمانی طبیعتاً مشکلاتی را هم برای شهرنشینان مهستان در پی داشته است.

  گلرخی افزود تخلیه و رها سازی نخاله های ساختمانی در نقاط مختلف شهر به ویژه در زمین های خالی و اطراف خیابان ها، عدم رعایت اصول انتقال خاک و نخاله در داخل شهر و موارد اینچنینی تبدیل به معضلی برای شهرداری و شهروندان شده است.

  شهردار مهستان همچنین تخلیه و شستشوی ماشین های حمل بتن آماده را یکی دیگر از مسایل و معضلات جدی فضاهای شهری مهستان برشمرد و افزود: اطلاع رسانی و آگاهی افزایی های لازم در زمان صدور پروانه توسط شهرداری به مالکان انجام میگیرد و انتظار داریم مالکان و سازندگان نسبت به رعایت حقوق عامه و شهروندی اهتمام بیشتری داشته باشند.

  شهردار مهستان از انجام کارهای فرهنگی و اطلاع رسانی در زمینه ی این موارد توسط روابط عمومی شورا و شهرداری خبر داد و در پایان ابراز امیدواری کرد با توجه و احساس مسیولیت بیشتر سازندگان و بازرسی ها و پیگیری های بیشتر شهرداری به تدریج از حجم این معضل در شهر مهستان کاسته شود و زیبایی های شهر با نخاله های ساختمانی به نازیبایی تبدیل نشود.

  برچسب ها

  گلرخی

  شهردار مهستان

  شهر جدید مهستان

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "