اخبار

 آخرین اخبار 

زارع:

شهرداری کرج بعد از گذشت 7 ماه اقدامی موثر در زمینه شفافیت انجام نداده است

شهرداری کرج بعد از گذشت 7 ماه اقدامی موثر در زمینه شفافیت انجام نداده است
1398/9/18

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج از شهرداری این کلانشهر به جهت عدم انجام اقدامات موثر در راستای اجرایی شدن مصوبه شفافیت انتقاد کرد.


خبرنگار جام جم البرز: عباس زارع در ابتدای صد و هفتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر کرج گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته باید گفت که بعد از گذشت قریب به هفت ماه اقدامی موثر در راستای اجرایی شدن مصوبه شفافیت صورت نگرفته و متاسفانه کلیه امور مربوطه به صورت غیر شفاف و در هاله ای از ابهام انجام می پذیرد.
 
وی افزود: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر و تحقق اهداف مان در زمینه افزایش شفافیت و دسترسی آزاد آحاد جامعه به اطلاعات و انتشار آزاد اطلاعات و مبارزه با فساد، مصوبه ای داشتیم که شهرداری کرج را مکلف به انتشار اطلاعات در بستر فضای الکترونیکی می کرد.
 
این مسئول اظهار کرد: برای مثال در بخش دیگر سایت شفافیت گزینه املاک قابل تهاتر وجود دارد که این بخش هم از دسترس خارج است و امکان بهره مندی از موارد قابل تهاتر برای مراجعه کنندگان فراهم نیست؛ لذا درخواست دارم در مدت زمان معین اقدام مقتضی به جهت اجرای بندهای مصوبه مذکور توسط شهرداری محترم انجام پذیرد و گزارش اقدامات کامل آن به این شورا ارسال گردد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر