اخبار

 آخرین اخبار 

با تلاش سپاه استان البرز؛

بهره برداری از هزار و ۲۰۰ طرح زود بازده محرومیت زدایی

بهره برداری از هزار و ۲۰۰ طرح زود بازده محرومیت زدایی
1398/9/18

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه بسیج و سپاه برای محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار و محروم استان تلاش می‌کند، گفت: هزار و ۲۰۰ طرح زود بازده محرومیت زدایی در استان اجرایی شد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، سردار یوسف مولایی گفت: یکی از ماموریت‌های اصلی و اساسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین گام نهادن در راه محرومیت زدایی است که جز ماموریت‌های اصلی سپاه محسوب می‌شود.

وی افزود: رهبری معظم انقلاب در مورد محرومیت‌زدایی به سپاه و بسیج ماموریت دادند و محرومیت‌زدایی در همه ابعاد در دستور کار سپاه و بسیج قرار دارد.

فرمانده سپاه پاسداران استان اضافه کرد: نیاز‌هایی که امروز احصا شده ما را بر این هدایت کرد که به مناطق محروم و کم برخوردار استان البرز برویم.

سردار مولایی گفت: تعمیر و بازسازی منازل محرومین یا جاده کشی و آبرسانی و موضوعات دیگر از آذر ماه ۹۷ تا امروز در دستور کار سپاه استان البرز بوده و در این مدت هزار و ۲۰۰ طرح زود بازده محرومیت زدایی در استان البرز تعریف شده است.

وی با بیان اینکه بخش عمده این طرح‌ها آماده و تحویل داده شده است، ادامه داد: برای سال بعد پروژه‌های کوچک و بزرگ را داریم که اجرایی می‌شود.

وی بیان کرد: طرح شهید رهنمود را برای مباحث بهداشتی و درمانی و طرح‌های جهادی در حوزه‌های مختلف، طرح جوادالائمه و کرامت ۲ برای مناطق خاص و حاشیه نشین و طرح‌هایی به نام طرح پیشرفت آبادانی برای برخی از دهستان‌ها را داریم که همه این‌ها مجموعه فعالیت‌های بسیج برای خدمات رسانی به مردم است.

مولایی افزود: در هفته بسیج دو سالن ورزشی و یک مرکز مهارت آموزی در نظرآباد افتتاح و بهره برداری رسید.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر