اخبار

 آخرین اخبار 

برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده استان لرستان :

کمک ۶ میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری فرهنگیان به دانش‌آموزان سیل‌زده لرستان

کمک ۶ میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری فرهنگیان به دانش‌آموزان سیل‌زده لرستان
1398/9/18


مرکز نیکوکاری فرهنگیان ۱۶ کامیونت کالای اهدایی دانش‌آموزان البرزی شامل وسایل گرمایشی، میز و صندلی، رایانه و وسایل کمک‌آموزشی به ارزش ۶ میلیارد ریال را برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال کرد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز بابیان اینکه تمامی دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در استان البرز آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار استان هستند، گفت: مرکز نیکوکاری فرهنگیان از جمله مراکز نیکوکاری فراگیر در استان البرز است که باهدف توسعه مردمی خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) ایجادشده و از روزهای نخست حادثه سیل اخیر کمک‌های قابل‌توجهی را برای هم‌وطنان سیل‌زده استان لرستان ارسال کردند.
وی توسعه کمی و کیفی مراکز نیکوکاری را از جمله برنلمه‌های مهم این نهاد عنوان کرد و افزود: مرکز نیکوکاری فرهنگیان ۱۶ کامیونت کالای اهدایی دانش‌آموزان البرزی شامل وسایل گرمایشی، میز و صندلی، رایانه و وسایل کمک‌آموزشی به ارزش ۶ میلیارد ریال را برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال کرد.
 
محمدی فرد با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری فرهنگیان دارای شبکه منسجمی از مخاطبان است افزود: ۴۶۰ هزار دانش‌آموز مشغول به تحصیل در بیش از ۱۵۰۰ مدرسه استان البرز به همراه ۲۵ هزار معلم و فرهنگی جامعه هدف مرکز نیکوکاری فرهنگیان در امر توسعه خیر و احسان را تشکیل می‌دهد.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت: دانش‌آموزان و فرهنگیان عزیز همچنان می‌توانند از طریق شماره کارت 6037997929700459 بنام مرکز نیکوکاری فرهنگیان کمک‌های نقدی خود را به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر