اخبار

 آخرین اخبار 

دبیر دوم امور سیاسی سفارت لهستان در دیدار با دکتر برهانی فر:

از دیدن توانمندی ها و فضاهای موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج شگفت زده شدم

از دیدن توانمندی ها و فضاهای موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج شگفت زده شدم
1398/9/23

   دبیر دوم امور سیاسی سفارت جمهوری لهستان در ایران در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج از ظرفیت ها، توانمندی ها و فضاهای واحد کرج ابراز شگفتی کرد.


     به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، کامیل ویژبینسکی دبیر دوم امور سیاسی سفارت جمهوری لهستان در ایران با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج طی دیداری با دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج در خصوص راه های ایجاد تعاملات علمی، تکنولوژیکی و تجاری این دانشگاه با دانشگاه های جمهوری لهستان گفت و گو کردند.
    در این دیدار که در دفتر ریاست واحد کرج برگزار شد، دکتر برهانی فر با تشریح توانمندی ها، ظرفیت ها و افتخارات علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری واحد کرج، آمادگی این دانشگاه برای تعامل در زمینه‌های مختلف اعم از تبادل استاد، پذیرش دانشجو و ارائه دستاورها و انجام تحقیقات مشترک با دانشگاه های کشور لهستان را اعلام داشت.
    وی با بیان رویکرد گسترش تعاملات دانشگاهی واحد کرج با سایر دانشگاه های منطقه و جهان گفت: امسال میزبانی رویداد مهم پژوهشی استان البرز به واحد کرج سپرده شده است که طی آن، بسیاری از ارگان ها و دانشگاه های استان البرز دستاوردهای تحقیقاتی، پژوهشی، دانش بنیان، صنعتی و اقتصادی خود را به نمایش گذاشته اند.
     دکتر برهانی فر با ابراز امیدواری از ایجاد بستر مناسب برای تعاملات بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با دانشگاه های کشور لهستان در خصوص تبادل اطلاعات، انجام تحقیقات، تبادل دانشجو و استاد و همکاری های پژوهشی مشترک، به معرفی برخی از مهمترین دستاوردهای این دانشگاه در زمینه طرح های دانش بنیان پرداخت.
    وی همچنین ضمن دعوت از مسئولین دانشگاه های معتبر کشور لهستان برای بازدید از امکانات و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و استان البرز گفت: در صورت ایجاد روابط بیشتر با دانشگاه های جمهوری لهستان، محصولات و طرح های پژوهشی دیگری از این دانشگاه برای آنان معرفی خواهد شد که در نمایشگاه دستاوردهای امسال ارائه نشده اند.
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در ادامه ابراز امیدواری کرد: علاوه بر ایجاد محصولات دانش بنیان مشترک میان دو کشور، در بخش ایران شناسی نیز تعاملات دانشگاهی خوبی میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و دانشگاه های جمهوری لهستان برقرار شود.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.