اخبار

 آخرین اخبار 

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز

جلب مشارکت بخش خصوصی برای اجرای پروژه ها در اولویت قرار دارد

جلب مشارکت بخش خصوصی برای اجرای پروژه ها در اولویت قرار دارد
1398/9/23

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری البرز گفت: جذب مشارکت مردمی و سرمایه گذاری بخش خصوصی لازمه توسعه و تسریع در بهره برداری از طرح های عمرانی و خدمات شهری است.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری البرز، فلاح پور در جلسه سرمایه گذاری و جذب مشارکت شهرداری ها که با حضور حق پناه مدیرکل اداره امور اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان شهرداری ها برگزار شد افزود: درآمدزایی شهرداری ها تنها در سایه  تعامل موثر با بخش خصوصی و اجرای طرح های اقتصادی میسر است.
وی با اشاره به تسهیل فرایندهای سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مشارکتی تاکید کرد:باید نسبت به  ارائه راهکارهای علمی، کارآمد وپایدار به منظور درآمدزایی شهرداریها اهتمام داشته باشیم.
مدیرکل دفتر امور شهری  عنوان کرد:  جذب مشارکت مردمی و سرمایه گذاری بخش خصوصی لازمه توسعه و تسریع در بهره برداری از طرح های عمرانی و خدمات شهری است.
وی تصریح کرد: جذب سرمایه گذار، دریافت تسهیلات بانکی و انتشار و فروش اوراق مشارکت در جهت درآمدزایی پایدار شهرداری ها بسیار ضروری است.
فلاح پور عنوان کرد: احداث سامانه حمل و نقل عمومی، اجرای پروژهای مسکونی با اولویت بافت های فرسوده و احداث تجهیزات و تاسیسات شهری از جمله اقداماتی است که باید در قالب پروژه های مشارکتی با همکاری بخش خصوصی  عملیاتی شوند. 
وی افزود:امیدواریم با همراهی و مشارکت های مردمی شاهد رشد اقتصادی و شکوفایی هر چه بیشتر البرز باشیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.