اخبار

 آخرین اخبار 

تسهیل شرایط کارفرمایان؛

گام موثر کمیته امداد در رونق تولید و اشتغالزایی

گام موثر کمیته امداد در رونق تولید و اشتغالزایی
1398/9/23

معاون اشتغال و خودكفايى كميته امداد امام خمينى (ره) استان البرز گفت: به کار فرمایانی که در راستای رونق تولید قدم بر میدارند وام قرض الحسنه اعطا می شود.
به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ شاهين رضايى، معاون اشتغال و خودكفايى كميته امداد امام خمينى (ره) استان البرز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، گفت: امسال برای اولین بار  به کارفرمایانی که در راستای رونق  تولید فعالیت میکنند قرار است وام قرض الحسنه اعطا گردد.
رضایی افزود: هر کارفرمایی که دچار مشکل نقدینگی است و توانمندى ايجاد شغلى دوباره دارد به شرط جذب نیرو از کمیته امداد و فرزندان مددجویان به ازای هر نفر ۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه به کارفرما تعلق ميگرد .
وی گفت:  كار فرما  زمانی به بانک معرفی می شود که متعهد باشد و هر نفرتا سه سال بیمه کند.
معاون اشتغال و خودكفايى كميته امداد امام خمينى (ره) استان افزود: در طرح راهبردی شغلی،  امسال در رشته قالیبافی ۱۷۰ نفر از افرادی که هیچگونه مهارتی نداشتند با اجرای این طرح آموزش ديدند و در حال اشتغال هستند.
رضايى گفت : در هشت ماه نخست سال جاری درطرح توسعه اشتغال روستایی نیز به بیش از ۵۰۰ نفر مبلغی بالغ بر  ۴۱ میلیارد تومان وام پرداخت شده است.
وی افزود: ۷۲ درصد وام اشتغال به زنان سرپرست خانوار پرداخت شده است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.