اخبار

 آخرین اخبار 

استاندار البرز

طرح های راه سازی استان در مراحل پایانی است

طرح های راه سازی استان در مراحل پایانی است
1398/10/11

چندین طرح بزرگ راه سازی استان البرز که در دولت های یازدهم و دوازدهم آغاز شده در مراحل پایانی است.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ شهبازی در مراسم بهره برداری از قطار برقی گلشهر به شهر جدید هشتگرد گفت: عمده کار این طرح در دولت تدبیر و امید و با بسیج ملی و استانی و با صرف اعتباری بیش از هزار میلیارد تومان صورت گرفت.
وی با اشاره به پروژه های بزرگ راه سازی البرز، افزود: اتوبان چرمشهر_آبیک در دولت تدبیر و امید آغاز شده و با تلاش های قرارگاه خاتم الانبیا اکنون روند بسیار خوبی دارد.
شهبازی ادامه داد: راه هشتگرد_طالقان نیز که ۲۲ سال طول کشید، در این دولت گره گشایی شده و با توجه ویژه وزیر راه و شهرسازی و بسیج مسئولان استان در نیمه اول سال ۹۹ به بهره برداری می رسد.
استاندار البرز گفت: اکنون قطعه یک آزادراه تهران_شمال و ادامه آزادراه شهید همت در البرز به ایستگاه پایانی رسیده اند و طی امسال و نیمه اول سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی افزود: استان البرز ظرفیت های فراوانی در حوزه های مختلف دارد و از استان های مولد کشور محسوب می شود.
شهبازی ادامه داد: البرز در اعطای تسهیلات رونق تولید طلایه دار کشور است و همین توفیق بزرگ منجر به رشد ۳۲ درصدی صادرات البرز در سال ۹۸ شد.
وی گفت: بر اساس آمارهای موثق ملی، نرخ بیکاری البرز کاهش یافته و شاهد افزایش نرخ مشارکت اقتصادی در این استان بوده ایم.
استاندار البرز افزود: با پیگیری ها، بازدیدها و جلسات متعدد در استان حتی یک واحد تولیدی در این شرایط تعطیل نشده بلکه ۳۱ واحد تحت تملک بانک ها نیز به مدار تولید بازگشتند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.