اخبار

 آخرین اخبار 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز خبرداد

پرداخت تسهیلات به ۴۵۰۰ واحد دامداری روستایی در استان البرز

پرداخت تسهیلات به ۴۵۰۰ واحد دامداری روستایی در استان البرز
1398/10/21

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز از پرداخت تسهیلات به چهار هزار و ۵۰۰ واحد دامداری روستایی استان خبر داد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز، جهانگیر شاهمرادی در جلسه بررسی رفع موانع پرداخت تسهیلات برای واحدهای دامداری روستاهای استان، گفت: تسهیل در پرداخت تسهیلات به حدود چهار هزار و ۵۰۰ واحد دامداری روستایی در راستای اجرای سیاست‌های توسعه روستایی و تحقق طرح مهاجرت معکوس است که باید با دقت نظر مدیران کل دستگاه‌های ذیربط بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: در اجرای طرح مهاجرت معکوس که یکی از الزامات آن حفظ بافت روستاها و جلوگیری از تخلیه و تبدیل روستاها به شهر است، زیرساخت‌هایی باید مدنظر و توجه قرار گیرد که از آن جمله می‌توان به ارائه خدمات مختلف و همچنین حفظ اشتغال موجود در روستاها اشاره کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با بیان اینکه عمده فعالیت روستاییان استان در حوزه کشاورزی و دامداری است، گفت: در حوزه حمایت از دامداری‌های موجود در استان با همکاری بانک کشاورزی به عنوان بانک عامل در این حوزه به دامداری‌های سنتی، تسهیلات مورد نیاز اعطا می‌شود.
شاهمرادی افزود: انتظار می‌رود بانک کشاورزی نسبت به تسهیل و تسریع در اعطای تسهیلات بانکی به واحدهای سنتی دامداری اقدام و گزارش آن را به استانداری اعلام کند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.