اخبار

 آخرین اخبار 

گزارش تصویری از مسابقات جهانی ریاضی در تایلند

محمد هاتف دهقان، دانش آموز البرزی، قهرمان قهرمانان شد

محمد هاتف دهقان، دانش آموز البرزی، قهرمان قهرمانان شد
1398/10/23

محمد هاتف دهقان  دانش آموز ششم ابتدایی دبستان  غیر دولتی سروش ، ناحیه 4 کرج  که در مسابقات  بین المللی ریاضی پاما  2019 تایلند  به همراه تیم ایران موفق به کسب مقام قهرمان قهرمانان در این سری از مسابقات شده است در بازگشت از مسابقات مورد استقبال دانش آموزان و مسولان دبستان سروش قرار گرفت . 
به گزارش خبرنگار جام جم البرز، تیم ایران که متشکل از 55 کودک و نوجوان دانش آموز بود، توانست به مقام نخست این مسابقات دست پیدا کند. در این سری از مسابقات 600 دانش آوز از 24 کشور حضور داشتند و نوجوانان ایرانی در رقابتی سخت و نفس گیر موفق شدند هوش ریاضی خود را به رخ حریفان بکشند و حائز سه رتبه قهرمانان این مسابقات شوند.
محمد هاتف دهقان دانش آموز ششم ابتدایی دبستان سروش ناحیه 4 کرج به مقام قهرمان قهرمانان در سطح c دست یافت. هم چنین تیم ایران در مجموع 48 مقام قهرمانی و 4 مقام برگزیده اول را کسب کرد و در رده تیمی در جایگاه نخست جهان قرار گرفت. 
در این مسابقات شرکت کنندگان می بایست به 130 سوال، در 5 سطح مختلف و در مدت زمان 7 دقیقه پاسخ می دادند.
مسئولان دبستان سروش طی پیامی این موفقیت را به محمد هاتف دهقان تبریک گفتند: فرزند عزیزم، وقتی سخت تمرین می‌کردی، همه ما می‌دانستیم که فقط یک قدم تا موفقیت فاصله داری. توانایی تو برای تسلیم نشدن در برابر مشکلات همیشه به تو کمک می‌کند تا بدرخشی. تبریک می‌گوییم و خوشبختی روزافزون برایت آرزو داریم. 
دبستان غیر دولتی سروش

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.