اخبار

 آخرین اخبار 

اشتغال بیش از ۹۰ نفر در فاز توسعه شرکت تولید مواد غذایی در البرز

اشتغال بیش از ۹۰ نفر در فاز توسعه شرکت تولید مواد غذایی در البرز
1398/10/26

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: حدود ۴۰ روز پیش طی بازدید از این واحد مقرر شد با دریافت تسهیلات و اتخاذ تدابیر لازم برای تامین خدماتی همچون برق، فاز توسعه این واحد بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید مواد غذایی راه اندازی شود.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز، شهبازی در مراسم افتتاح فاز توسعه یک شرکت تولید مواد غذایی (مهنام) در کمالشهر کرج صورت گرفت، با بیان اینکه پیگیری تحقق مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را به جد در دستور کار داریم، افزود: این امر را طی جلسات و بازدیدهای میدانی با ارائه گزارش کار و پایش اقدامات صورت گرفته، دنبال می کنیم.
وی ادامه داد: این شرکت که یکی از برندهای مطرح کشور در تولید مواد غذایی است به دلیل مشکلاتی اعم از سرمایه در گردش، مشکلات گمرکی، تسهیلات رونق، نیاز به تقویت زیرساخت هایی همچون برق و... با توقف فعالیت و کمترین میزان تولید مواجه بود.
شهبازی گفت: اکنون خدا را شاکرم که 40 روز پس از بازدید اول با اقدامات صورت گرفته این واحد علاوه بر احیا، فاز توسعه خود را نیز راه اندازی کرد.
وی افزود: اکنون در این خط تولید جدید حدود 60 هزار کیک نودل در هر شیفت کاری تولید می شود و در 3 شیفت 90 نفر مشغول به کار هستند.
استاندار البرز اضافه کرد: رفع موانع این شرکت با پیگیری های جدی و بسیج مجموعه مسئولان مربوطه مانند دستگاه های خدماتی، شهرداری و شورای کمالشهر، بانک و تلاش مدیرعامل شرکت، محقق شد.
وی گفت: تولیدکنندگان در این شرایط سخت همچنان دلسوزانه و متعصب به فعالیت خود ادامه می دهند.
شهبازی افزود: با تمام قوا از سرمایه گذاران و بخش خصوصی حمایت می کنیم تا در راستای تحقق شعار سال همچنان پیشتاز باشیم و افزایش اشتغال و کاهش بیکاری را بیش از پیش در البرز محقق کنیم.
در ادامه نیز مدیرعامل شرکت مهنام ادامه داد: احیا و توسعه این واحد مرهون تلاش ها و پیگیری استاندار البرز است چراکه نقش بسزایی در هماهنگی سایر مدیران جهت همراهی برای گره گشایی داشت.
عابدی گفت: این فاز با 7 میلیارد تومان سرمایه گذاری با تولید 60 هزار کیک نودل در هر شیفت برای بیش از 90 نفر اشتغال ایجاد کرد.
وی افزود: کاش تمامی مدیران مانند استاندار البرز چنین پیگیر و پرتلاش در راستای تسهیل و رفع موانع تولید اقدام می کردند.
عابدی اضافه کرد: دکتر شهبازی شخصا در واحدهای تولیدی حضور پیدا می کند و پس از احصا ء مشکلات، مسئولان مربوطه را برای رفع آنها بسیج می کند همچنین روند تحقق مصوبات را نیز میدانی دنبال می کند.
در ادامه نیز استاندار البرز از یک واحد تولید لوازم خانگی در کمالشهر دیدن کرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.