اخبار

 آخرین اخبار 

نمایشگاه توانمندی های صنعتی البرز بازسازی می شود

نمایشگاه توانمندی های صنعتی البرز بازسازی می شود
1398/11/2

رئیس اتاق بازرگانی البرز از بازسازی نمایشگاه توانمندی های تولیدی، صنعتی  و خدماتی البرز مستقر در اتاق بازرگانی البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، رحیم بنامولایی با اظهار تاسف از آشوب‌های ایجاد شده و تخریب اموال عمومی توسط عده ای مخل امنیت در استان البرز‌ گفت: متاسفانه بر اثر حمله عناصر آشوبگر و اغتشاشگر خسارات زیادی به اتاق بازرگانی  از جمله نمایشگاه توانمندی های صنعتی مسقر در اتاق بازرگانی  وارد شد.


وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه توانمندی های صنعتی البرز در راستای توسعه صادرات و آشنایی فعالان اقتصادی داخل و خارج از کشور از ظرفیت های صنعتی استان تشکیل شده بود.
وی ادامه داد:بازديد از واحد هاي توليدي و نمايشگاه توانمندي هاي صنعتي استان مستقر در اتاق از برنامه هايي است كه همواره در سفر هيات هاي تجاري به استان مد نظر قرار گرفته است .
وی تاکید کرد: برخلاف تبلیغات گسترده دشمنان‌، مردم ما در هیچیک از اینگونه اعمال ناشایست دخالت نداشته اند.
وی ادامه داد: مستکبرین که تاکنون همه توطئه هایشان برای ضربه وارد کردن به جمهوری اسلامی خنثی شده است، این بار توسط مزدورانشان اعتراض مردم به افرایش بهای بنزین را‌ بهانه مناسبی دانسته و با به آتش کشیدن تعدادی فروشگاه های زنجیره ای و  همچنین بانکها قصد داشتند نظام‌ پولی و اماکن اقتصادی کشور را به چالش بکشند.
وی اتاق بازرگانی را مادر تشکل ها توصیف کرد و افزود: این نهاد متعلق به مردم و فعالان اقتصادی است و مسئولیت خطیر رسیدگی  به مشکلات صنعتگران، کشاورزان و صادرکنندگان را برعهده دارد و چالش های دست اندرکاران اقتصاد کشور را جهت اتخاذ تصمیمات مقتضی به سران سه قوه منتقل می کند.

رئیس اتاق بازرگانی البرز اظهار کرد: بررسی های همه جانبه مسئولان و مجریان حاکمیت  برای رفع مشکلات ناشی از خرابکاری های اخیر آغاز شده و بار دیگر به دنیا ثابت خواهیم کرد که ایران اسلامی همچون کوهی استوار پابرجاست و توطئه های دشمنان هیچگونه خللی در اراده راسخ ملت بزرگ ایران وارد نخواهد کرد.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.