اخبار

 آخرین اخبار 

با اعتباری بالغ بر 10 هزار میلیارد ریال صورت می گیرد

راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام
1398/11/12

نادرثناگومطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از اعتبار 10 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، ثناگو با اشاره به اختصاص 7هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام در فاز سلامت  به یک شرکت خصوصی  در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و دارویی ، خاطرنشان کرد؛  با انعقاد قرارداد واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه تجهیزات دارویی و پزشکی ، پیش بینی اشتغال زایی برای بیش از 600 نفر در مجموعه استان فراهم خواهد شد.
وی افزود ؛ این شرکت با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد تومان نسبت به راه اندازی 11 خط تولید در فاز اول و در نهایت بیش از 38 خط تولید، اقدام به تولید تجهیزات پزشکی در حوزه آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی خواهد کرد.
بنابراین گزارش منطقه ویژه اقتصادی پیام در ابعادی به وسعت  3600 هکتار در 4 فاز به عنوان نزدیک ترین منطقه ویژه اقتصادی به پایتخت  با دارا بودن زیر ساخت های مناسب و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در مقیاس های کوچک و بزرگ در ضلع جنوب شهر کرج واقع شده است. 
این منطقه  با ایجاد  بستر های لازم برای توسعه و رونق اقتصاد و همچنین ایجاد فرصت شغلی مناسب  به عنوان قلب تپنده بخش اقتصادی استان البرز محسوب می شود.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.