اخبار

 آخرین اخبار 

با اعتباری بالغ بر 10 هزار میلیارد ریال صورت می گیرد

راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام
1398/11/12

نادرثناگومطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از اعتبار 10 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و راه اندازی 38 خط تولید تجهیزات پزشکی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، ثناگو با اشاره به اختصاص 7هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام در فاز سلامت  به یک شرکت خصوصی  در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و دارویی ، خاطرنشان کرد؛  با انعقاد قرارداد واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه تجهیزات دارویی و پزشکی ، پیش بینی اشتغال زایی برای بیش از 600 نفر در مجموعه استان فراهم خواهد شد.
وی افزود ؛ این شرکت با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد تومان نسبت به راه اندازی 11 خط تولید در فاز اول و در نهایت بیش از 38 خط تولید، اقدام به تولید تجهیزات پزشکی در حوزه آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی خواهد کرد.
بنابراین گزارش منطقه ویژه اقتصادی پیام در ابعادی به وسعت  3600 هکتار در 4 فاز به عنوان نزدیک ترین منطقه ویژه اقتصادی به پایتخت  با دارا بودن زیر ساخت های مناسب و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در مقیاس های کوچک و بزرگ در ضلع جنوب شهر کرج واقع شده است. 
این منطقه  با ایجاد  بستر های لازم برای توسعه و رونق اقتصاد و همچنین ایجاد فرصت شغلی مناسب  به عنوان قلب تپنده بخش اقتصادی استان البرز محسوب می شود.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر