اخبار

 آخرین اخبار 

استاندار البرز خبر داد

رشد چشمگیر طرح ها در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 رشد چشمگیر طرح ها در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
1398/11/21

طبق آمار حوزه عمرانی در مقایسه با سال ۹۷ طرح‌های مورد بهره‌برداری در استان البرز در سال ۹۸ رشد قابل توجهی داشته است.
خبرنگار جام جم البرز : به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ عزیزاله شهبازی در حاشیه افتتاح طرح گاز رسانی به روستای سفیداران شهرستان ساوجبلاغ استان البرز افزود: این نکته بسیار با اهمیت و قابل تامل است که  در این وضعیت و شرایط سخت تحریمی که دشمنان اقتصاد ما را نشانه گرفته‌اند در استان البرز بیش از ۴۱۵ پروژه به بهره برداری رسیده است.
وی گفت: بیش از ۳۲۰۰ میلیارد تومان سهم بخش خصوصی و دولتی اعتبار در این طرح ها بوده تا رضایت مردم در استان البرز را فراهم آورد.شهبازی گفت: در هشتمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر به اتفاق مسئولین استانی و شهرستانی به ساوجبلاغ آمدیم و ۱۳۵ پروژه عمرانی، صنعتی، آموزشی و فرهنگی با میزان سرمایه گذاری ۲ هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال‌زایی برای ۱۷۰ نفر گشایش یافت.
وی افزود: امروز مشعل گاز روستای سفیداران شهرستان ساوجبلاغ به همت شرکت ملی گاز استان البرز روشن شد و این نوید خوبی برای توسعه گردشگری این روستای خوش آب و هوا که ۴۰ کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد، است.
استاندار البرز گفت: امیدواریم با تقویت زیرساخت‌های مناسب و سیستم ارتباط تلفنی و استفاده از شبکه اینترنت نسل سوم تلفن همراه امکانات رفاهی این روستا بیش از پیش تامین گردد.
وی افزود: همزمان با دهه مبارک فجر ۵۸ پروژه با اعتباری بالغ بر یکهزار و ۵۳۰ میلیارد ریال و اشتغال برای بیش از ۶۰۰ نفر در نظرآباد به بهره برداری می رسد.
معاون عمرانی استان البرز نیز گفت: بهترین توصیف از دهه مبارک فجر پیروزی مستضعفین بر مستکبرین است.
درویش پور افزود: بزرگترین ضربه ای که با پروزی انقلاب به  پیکر فرتوت استکبار زده شد، این بوده که صاحبان این نظام به همه مستضعفان فهماند که میشود لبه تیغه استکبار را کند و قد آنها را خم کرد.
درویش پور افزود: برای درک درست تاثیرات دهه مبارک فجر به یادآوری ایام قبل از انقلاب نیازمند هستیم.
درویشی گفت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان نظرآباد نیز بهره برداری از ۵۸ پروژه دولتی و خصوصی کلید می خورد.
وی افزود: در بخش دولتی بمناسبت این ایام در نظرآباد ۳۶ پروژه با حدود ۴۱ میلیارد تومان و پروژه های بخش خصوصی این شهرستان ۲۲ پروژه با اعتباری حدود ۱۱۲ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۶۳۴ نفر است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.