اخبار

 آخرین اخبار 

رضا محمودی مدیر دفاتر املاک بزرگ میفا:

بهترین مشاوره خرید و فروش ملکی را از ما بخواهید

 بهترین مشاوره خرید و فروش ملکی را از ما بخواهید
1398/12/3

خبرنگار جام جم البرز : خرید ملک، زمین، اجاره و رهن مسکن از جمله اموری است که هر فردی به صورت مستقیم یا با واسطه با آن سروکار دارد . سود آوری وسرمایه گذاری در بخش املاک ومستغلات موجب تشویق و گرایش افراد به این بازار شده است. با اين حال گاهي انتخاب‌ نادرست وعقد قراردادهای مشکوک در این بخش افرادی را متضرر كرده است .تحقیق و ورود آگاهانه در خصوص چگونگي انجام معاملات ملکی از جمله ضروریاتي است كه بايد به آن توجه داشت. مجموعه املاک میفا به عنوان یکی از بزرگترین دفاتر املاک در منطقه گلشهر،با مدیریت توانمند آقای رضا محمودی و مدیر شعبات ایشان آقای رضا زند، دارای کادری مجرب و متعهد از فعالان موفق در این صنف است که توانسته رضایت مراجعین را جلب نماید. خبرنگار جام جم البرز با این مدیر خبره و خوش فکر گفت‌و‌گويي انجام داده که در پي می خوانید:

لطفا در خصوص دفاتر املاک میفا توضیح دهید.
در مجموعه ما 7 پرسنل جوان، با تجربه و قانون مند مشغول به فعالیت هستند. خدمات مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک را به مشتریان عزیز ارائه می کنیم و 10 سال است که در این زمینه مشغول به کار هستیم. در بخش حسابداری مجموعه دو نفر حسابدار با ما همکاری می کنند که در این حوزه کار دقیق و حساب شده ای داریم تا جابه جایی های پول با اطمینان خاطر صورت پذیرد.
از اولویت های کاری در مجموعه شما چه می باشد؟
برای خرید و فروش هرگونه ملک ابتدا از اطلاعات و جزئیات آن کاملا آگاهی پیدا میکنیم و بدون اطمینان معامله ای انجام نمی دهیم.معتقدیم که همیشه حق با مشتری و خریدار است. تمام سعی خود را می کنیم که معامله را به نفع خریدار انجام دهیم و تخفیف های لازم را برای رضایت آن ها بگیریم. اطلاعاتی که مشتری نیاز دارد توسط مشاورین ما در اختیارشان قرار میگیرد.
آیا در زمینه ساخت و ساز نیز فعالیت دارید؟
بله، ساختمان های ما با برند میفا در مجموعه هایی با واحد کم و متراژ های بالا می باشد. زیرا معتقدم آپارتمان با تعداد واحد بالا خیلی معقول نمی باشد. یکی از این ساختمان ها در حال ساخت و واقع در محدوده 45 متری گلشهر می باشد. دو مورد دیگر نیز در مرحله اخذ جواز می باشند.
لطفا نشانی شعب ، ساعات کاری و راه های ارتباطی با مجموعه میفا را برای خوانندگان بیان نمایید ؟
شعبه 1: کرج. 45 متری گلشهر. ما بین بنفشه و بهار شرقی. املاک بزرگ میفا
ساعت کاری: 9:30 الی 21  یکسره
تلفن تماس: 34644640-026       34644161-026

شعبه 2: کرج. 45 متری گلشهر. بهار غربی. نبش 10 متری اول. املاک میفا
ساعات کاری:9 الی 13 و 15 الی 20:30
تلفن تماس: 34608313-026  34608320-026

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.