اخبار

 آخرین اخبار 

رئیس بنیاد ملی نخبگان البرز در گفتگوی اختصاصی با جام جم البرز خبر داد

بودجه خوبی برای اجرای ایده های جوانان و نخبگان در مبارزه با کرونا تخصیص داده ایم

 بودجه خوبی برای اجرای ایده های جوانان و نخبگان در مبارزه با کرونا تخصیص داده ایم
1399/1/31

با تفاهم نامه فی‌مابین بنیاد علم و فناوری، استانداری و شهرداری کرج اولین کارخانه نوآوری در نیمه اول سال 99 در کرج مورد بهره برداری قرار می گیرد.
خبرنگار جام جم البرز: دکتر نبیونی؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان البرز بااعلام خبر فوق افزود: از اهداف تاسیس این کارخانه ایجاد مکانی برای رشد نخبگان است که در جهت تولید کار تلاش بیشتری نمایند.
 وی ادامه داد: بودجه مناسبی در نظر گرفته شده است با توجه به اینکه امسال سال جهش تولید نام گذاری شده در تلاش هستیم با کمک نخبگان هم در حوزه های ترافیک و کاهش تردد به نوعی بتوانیم با ایده های مختلف کارآمدی را به عرصه برسانیم.
 عضو شورای شهر کرج همچنین در بخش گیری از سخنان خود اشاره کرد؛ با توجه به جمعیت سه میلیون نفری استان البرز تعداد 800 نفر نخبه مستعد و سرآمد وجود دارند که همگی جزو نوابغ به شمار می آیند. وی تاکید کرد: باید بحث تولید مانند سال های دیگر مورد توجه قرار گیرد و وظیفه نخبگان، مستعدان و سرآمدان در این حوزه خیلی بیشتر شده است.
دکتر نبیونی گفت: این نخبگان نیاز به حمایت زیادی دارند و باید بستر تولید و فناوری را برایشان فراهم آوریم و از لحاظ مادی حمایت و هدایت بیشتری شوند.
 این استاد دانشگاه همچنین به معضل کرونا اشاره کرد و گفت: در درگیری با ویروس کرونا باید با کاهش تردد شهری ارتباط مابین ارباب رجوع را تسهیل نماییم و امیدواریم با دانش و علم بتوانیم از این بحران عبور کنیم. رئیس بنیاد ملی نخبگان البرز در این گفتگوی اختصاصی اعلام کرد همه ی جوانان و نخبگانی که در زمینه مبارزه کرونا ایده دارند که نیاز است به عرصه ظهور برسد به ما مراجعه کنند و حمایت می کنیم تا زودتر بتوانند طرح هایشان را اجرایی نمایند. بودجه خوبی هم به این امر اختصاص داده شده است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.