اخبار

 آخرین اخبار 

مادر شهیدان آخوندی به فرزندانش پیوست

مادر شهیدان آخوندی به فرزندانش پیوست
1396/1/19

مرحومه سیده صدیقه گل آزاد مادر شهیدان محمد سعید و مسعود آخوندی و همسر شهید محمد اسماعیل آخوندی به فرزندان و همسر شهیدش پیوست.
کرج- خبرنگار جام جم: پیکر این بانوی فاضل بر روی دوش خانواده های معظم شهدا، مردم و مسئولان قدرشناس البرز در سرمای شهرستان فردیس تشییع و در آستان مقدس امامزاده محمد(ع) در جوار عزیزانش به خاک سپرده شد.
حاضرین در گفت و گو با خبرنگار ما در وصف این مادر شهید می گفتند: ایشان سال های زیادی مریض بود و تمام زندگی اش را وقف اسلام و انقلاب کرده بود، با وجود شهادت دو پسر و همسرش لحظه ای زبان به گله و شکایت نگشود.
همچنین درباره شهید محمد اسماعیل آخوندی اظهار داشتند: این شهید بزرگوار با تمام قوا در پشتیبانی جبهه های نبرد حق علیه باطل فعال بود و پس از به شهادت رسیدن فرزندانش با وجود اصرار اقوام و دوستان مبنی بر اعزام نشدن به جبهه چون روحش با رزمندگان همراه بود در نهایت اعزام و به آرزوی قلبی خود یعنی شهادت در راه خدا نائل آمد.
گفتنی است شهید محمد اسماعیل آخوندی در 21 بهمن ماه 1364 در منطقه ام الرصاص و در عملیات والفجر 8، شهید محمد سعید آخوندی در دهم آبان ماه 1359 در ذوالفقاریه آبادان و شهید مسعود آخوندی در سوم مرداد ماه 1360 در کرج توسط منافقین به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر