اخبار

 آخرین اخبار 

درمنطقه ویژه اقتصادی پیام

دستگاه تونل ضد عفونی کننده فجر 1 رونمایی شد

 دستگاه تونل ضد عفونی کننده فجر 1 رونمایی شد
1399/2/29

در منطقه ویژه اقتصادی پیام شرکت دانش بنیان ((کاروان سرای نازنین )) دو دستگاه ضد عفونی کننده تمام ایرانی شامل اتاقک ضد عفونی کننده بدن ودستگاه ضد عفونی کننده دست تولید ودر مراسمی با حضور اصحاب رسانه رونمایی شد .
خبرنگار جام جم البرز : در این مراسم مدیر عامل شرکت گفت: در شرایط کرونایی کشور با  همت همگانی می توان کرونا را شکست داد و ساخت این دستگاه نیز در راستای این هدف بوده است. حقانی در ادامه افزود  : با این شرایط این ویروس مدت های طولانی با ما خواهد بود وباید موارد پیشگیری را رعایت نماییم . مدیر عامل شرکت کاروان سرای نازنین با مهم دانستن نیروی انسانی در اقتصاد وتولید بیان داشت حفظ نیروهای انسانی مهم است وبرای حفظ سلامتی وادامه تولید تصمیم بر ساخت این دستگاهها گرفته شد که تمام طراحی وساخت آن توسط متخصصین داخلی  صورت گرفته است.
 وی در مورد کارکرد ومزایای دستگاه اظهار داشت این دستگاه با ورود فرد تمام بدن را ضد عفونی می کند وپرتابل بودن ، نصب سریع وآسان از ویژگی های مهم این دستگاه می باشد ودر مجموعه های ورزشی،  مدارس ، شرکت ها مراکز زیارتی مورد استفاده قرار می گیرد که اولین نمونه آن به آستان مقدس امام رضا ( ع) اهداء خواهد شد .
ذاکری افشار عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی در مراسم رونمایی از دستگاه ضد عفونی کننده گفت : در شرایط خاص کرونایی جای امیدواری است که این دستگاه تولید شده است که با یک برنامه ریزی ورفع موانع می توان آن را صادر نمود .
وی از آماده سازی فاز4 اقتصادی منطقه ویژه پیام  به مساحت 165 هکتار خبر داد وادامه داد با  فعالیت صنایع در این فاز وطی 3 سال اشتغال زایی حدود 10000نفری دراین منطقه صورت می گیرد  ودر سال اول 2000نفر اشتغال زایی دارد . ذاکری افشار در پایان با اشاره به شرکت های مورد نیاز در فاز 4 منطقه اظهار داشت : شرکت های های صنایع هوشمند،  های تک ، ای تی وحوزه سلامت ودارویی در این فاز مستقر می شوند و منطقه پیام بزرگترین قطب اقتصادی البرز خواهد شد.    

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.