اخبار

 آخرین اخبار 

رئیس سازمان صمت البرز

با محتکران خودرو برخورد قاطع می‌کنیم

 با محتکران خودرو برخورد قاطع می‌کنیم
1399/2/30

به گزارش جام جم البرز به نقل از خبرگزاری ایسنا : رامین ربیعی روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس ابلاغ سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید گنندگان، تمام پارکینگ‌ها و انبارهای خودرو استان البرز باید موجودی خود را در سامانه جامع انبارها به نشانی NWMS.IR  ثبت نمایند در غیر این صورت مشمول تخلف احتکار شده که در این رابطه با آنها برخود قاطع قانونی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وی اضافه کرد: بر این اساس، سازمان صمت نیز بر اساس قواعد سامانه جامع انبارها، تمامی انبارها، سوله‌ها و مراکز نگهداری را مورد بازرسی و کنترل قرار می دهد.

ربیعی تصریح کرد: بر اساس ابلاغیه‌های کشوری ‌وجود خودروی بدون پلاک، احتکار است چرا که اگر خودرویی چند ماه پس از فروش، بلا استفاده و بدون پلاک نگهداری شود به این معنی است که مالک آن مصرف کننده نیست و هدف دیگری از خرید و انبار کردن خودرو دارد.

رئیس سازمان صمت البرز ادامه داد: پارکینگ‌ها به هیچ وجه حق پذیرش خودرو بدون پلاک را ندارند که در این رابطه علاوه بر مالک خودرو با مالک پارکینگ نیز برخورد قانونی می‌شود.

این مسئول در پایان بیان کرد: همشهریان البرزی در صورت رویت هر گونه انبار یا پارکینگ مشکوک خودرو، مراتب را با سامانه ۱۲۴ مطرح نمایند تا به سرعت مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.