اخبار

 آخرین اخبار 

رونق دوباره تولید در شهرک های صنعتی البرز

رونق دوباره تولید در شهرک های صنعتی البرز
1399/4/15

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز از ایجاد اشتغال برای دو هزار نفر با راه اندازی دوباره 70 واحد صنعتی راکد در استان البرز خبر داد.


به گزارش جام جم البرز ؛ محمد امین فرشی با اشاره به روند رو به رشد وضعیت تولید ، اشتغال و رونق اقتصادی در شهرک و نواحی صنعتی استان البرز گفت : با همکاری شبکه بانکی و دستگاه های خدمات رسان در البرز ، واحدهای صنعتی راکد تا پایان امسال دوباره به بهره برداری می رسند.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی افزود : نرم افزاری برای بهره برداری از  واحدهای صنعتی که در تملک بانک ها هستند ، تهیه شده است و در اختیار عموم قرار می گیرد تا سرمایه‌گذارانی که تمایل به تملک این واحدها دارند برای راه اندازی دوباره آن ها اقدام کنند.
فرشی گفت : امسال با بازگشت دوباره واحدهای صنعتی قابل بازگشت به چرخه تولید ، زمینه اشتغال ۲ هزار نفر در استان البرز فراهم خواهد شد.

این واحدهای صنعتی به دلیل نبود منابع مالی، نداشتن سرمایه در گردش، وجود کالای مشابه قاچاق، از رده خارج بودن تکنولوژی و نداشتن بازار ، فعالیت شان متوقف شده است و در برخی موارد کمتر از ظرفیت خود تولید می کنند.  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی افزود : در سال گذشته با از سرگیری فعالیت حدود 9۰ واحد تولیدی و صنعتی ، زمینه اشتغال 3 هزار و 200 نفر در استان البرز فراهم شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.