اخبار

 آخرین اخبار 

رشد 30 درصدی سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

رشد 30 درصدی سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام
1399/4/16


میزان درخواست سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی در خرداد ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشدی 30 درصدی داشته است.


به گزارش جام جم البرز، در خرداد ماه امسال 21 مورد درخواست سرمایه گذاری در منطقه صورت گرفته که درصد تحقق عملکرد این ماه نسبت به برنامه امسال 86 درصد است.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرزبا اعلام خبر فوق گفت: زیر ساخت ها با هدف گسترش سرمایه گذاری داخلی و خارجی در این منطقه توسعه می یابد.
وی  افزود: به منظور حضور هر چه بیشتر سرمایه گذاران خارجی و داخلی، تسهیلاتی در منطقه فراهم و با هدف امنیت سرمایه گذاری زیر ساخت ها را مهیا می کنیم.
نادر ثناگو مطلق ادامه داد :  اکنون شرکت های مختلف بین المللی در منطقه در حال سرمایه گذاری هستند و یکی از اولویت ها منطقه  ویژه اقتصادی پیام این است که زمینه حضور این شرکت ها هر چه بیشتر فراهم شود.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام  گفت: در سال جهش تولید، مجموعه پیام با هدف تحقق هر چه بیشتر این شعار و حمایت از سرمایه گذاری داخلی، اقدام به بستر سازی و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز کرده که از این رو شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجه ای از شرکت ها به خصوص در بخش آی.سی. تی و دانش بنیان در منطقه وِیژه اقتصادی پیام هستیم

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.