اخبار

 آخرین اخبار 

مپنا در پیام خودرو برقی می سازد

مپنا در پیام خودرو برقی می سازد
1399/4/17


مدیرعامل گروه مپنا  برای توسعه هر چه بیشتر زیر ساخت ها و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در زمینه های سلامت، آی.سی.تی و هوانوردی  درمنطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ابراز علاقه و اعلام آمادگی کرد.
به گزارش  جام جم البرز ، عباس علی آبادی گفت: پیام موقعیت بسیار خوبی برای بنگاه های صنعتی و سرمایه گذاری است که ما نیز به عنوان یک بنگاه صنعتی در کشور و با هدف توسعه هر چه بیشتر صنایع، به دنبال سرمایه گذاری در پیام هستیم.
وی  افزود: سرمایه گذاری با هدف خودکفایی در حوزه هایی مانند آی.سی.تی، خدمات پزشکی و بخش هوانوردی از جمله برنامه هایی است که می توان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی اجرایی و عملیاتی کرد.
علی آبادی گفت: در واقع با همکاری مشترک مپنا و پیام بخش قابل توجهی از مشکل تامین قطعات و تعمیرات هواپیماها در کشور مرتفع می شود.

علی آبادی در بخش دیگری از سخنان خود به ظرفیت های منطقه در حوزه صنعت هوانوردی اشاره کرد و گفت: با توجه به فعالیت های پیام در حوزه فرودگاهی ، تعمیرات و نگهداری هواپیما های مسافری با هدف پشتیبانی از پروازها و همچنین تولید خودروهای برقی و باطری های پیشرفته را به عنوان برنامه های شرکت مهندسی مپنا خود جهت سرمایه گذاری در این منطقه بررسی می کند.
وی ماهواره های ملکی را از دیگر برنامه ها برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان و خاطر نشان کرد: به همین منظور و با هدف تکمیل و توسعه زیر ساخت ها و ایجاد تدارکات لازم در این منطقه، مپنا آمادگی انجام همکاری های لازم را دارد.
مدیر گروه مپنا در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت های در دست انجام هلدینگ صنعتی مپنا اشاره و افزود: این گروه صنعتی در زمینه های مختلفی از جمله برق، نفت، گاز، حمل و نقل، حمل و نقل ریلی، آی.سی.تی و پزشکی فعالیت می کند.
علی آبادی ادامه داد:  به همین منظور فعالیت هایی در کشورهای همسایه از جمله احداث نیروگاه در عراق و سایر کشورها در دست انجام داریم، همچنین در داخل کشور رویکرد جدی مپنا در دوره اخیر در زمینه سلامت، آی.سی.تی و خودروهای برقی است، که این زمینه ها فصل مشترکی برای همکاری های بین فردگاه بین المللی پیام و گروه صنعتی مپنا هستند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.