اخبار

 آخرین اخبار 

موسس آزمایشگاه کاشف :

بیماران روند درمان را تا بهبودی کامل ادامه دهند

 بیماران روند درمان را تا بهبودی کامل ادامه دهند
1400/1/30

 


جام جم البرز-در دنیای امروز با رشد سریع تکنولوژی در حوزه علوم پزشکی تشخیص بیماری ها نیز آسانتر شده است . آزمایشگاه های پیشرفته با کادرمتخصص وحرفه ای قطعاً کمک زیادی به پزشکان در بحث تشخیص ودرمان بیماری ها خواهد نمود . آزمایشگاه کاشف نمونه ای از این نوع مراکز می باشد که با دو دهه فعالیت همچنان مراجعین را تحت پوشش خود قرار داده است  . خبرنگار جام جم البرز با موسس آزمایشگاه  کاشف گفتگویی انجام داده است که در زیر می خوانید :
لطفاً ضمن معرفی خود  مختصری از فعالیت های آزمایشگاه را بیان کنید ؟
دکتر شهناز جعفرزادگان هستم وموسس آزمایشگاه کاشف در کرج می باشم . ما از سال 80  فعالیت خودرا شروع کردیم ودر حال حاضر 15 پرسنل فنی و غیر فنی دراین مرکز با ما همکاری دارند . آزمایش های عمومی و تخصصی شامل ؛ هورمون شناسی ، هماتولوژی،سرولوژی ، انگل شناسی ، میکروب شناسی، ایمنی شناسی را بادستگاهای تمام اتوماتیک برای مراجعین انجام می دهیم .
هدف شما از ارائه خدمات آزمایشگاهی به بیماران چیست ؟
هدف ما رضایت مندی مراجعه کنندگان و پزشکانی است که بیماران خود را به این مرکز می فرستند، تا با ارائه جواب منطقی وتشخیص دقیق آزمایشات به درمان بیماری آنان کمک کنیم .
معمولا چه بیمارانی برای آزمایش به شما مراجعه می کنند؟
  مراجعین ما چند گروه هستند افرادی که چکاب دوره ای ،ماهانه و یا سالانه دارند ،خانم های بارداری که  قبل از بارداری و بعد از آن مراجعه می کنند وتست غربالگری انجام می دهند. نوزادنی که با مشکلات خاص مواجه هستند و افرادی که سرطان  یا بیماری مزمن دارند. با اکثر بیمه ها قرارداد داریم و به صورت آزاد هم بیمار پذیرش می کنیم .
چه مشکلاتی در حوزه کاری خود دارید؟
با توجه به سابقه زیادفعالیت این مرکز  و همچنین دارا بودن تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی مراجعات زیادی داریم که گاهی برای تهیه کیت های آزمایشگاهی دچار مشکل  می شویم . البته معوقات پرداختی بیمه ها نیز با توجه به افزایش قیمت ها در کار خدمات رسانی بهتر ما به مراجعین مشکلاتی ایجاد می کند.  
با ورود ویروس کرونا به کشوری هزینه هایی  از قبیل خرید شیلد، الکل، و ماسک نیز اضافه شده است و هیچ حمایتی وجود ندارد . ا میدوارم ادارات دارایی ، شهرداری وحتی سازمان نظام پزشکی همکاری بیشتری با مراکز درمانی داشته باشند .  
با توجه به سوابق کاریتان چه توصیه ای برای خوانندگان دارید ؟
توصیه من این است بعد گرفتن نتیجه آزمایش حتماً روند درمان راتا بهبودی کامل ادامه دهند وبیماری را سطحی نگاه نکنند،چون اکثر بیماری ها ، مانند دیابت باید به موقع و سریع تشخیص ودرمان شوند در غیر این صورت مشکلات جدی برای فرد به وجود خواهد آمد .

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.