اخبار

 آخرین اخبار 

بازدید هیات رئیسه پژوهشگاه مواد و انرژی از شرکت های دنیای مس، دنیای گرانول و کامپوزیت آسیا در کاشان

بازدید هیات رئیسه پژوهشگاه مواد و انرژی از شرکت های دنیای مس، دنیای گرانول و کامپوزیت آسیا در کاشان
1399/5/26

 

 دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی و اعضای هیات رئیسه؛ معاونین اداری، مالی و پشتیبانی، فناوری و پژوهش و تحصیلات تکمیلی، مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست و همچنین دکتر نورانیان عضو هیات علمی این پژوهشگاه از شرکت های دنیای مس، دنیای گرانول و کامپوزیت آسیا در کاشان بازدید نمودند.

به گزارش جام جم البرز، در جلسه ای که با حضور دکتر مزجی معاونت اجرایی و مهندس محقق مدیر کارخانه و همچنین مدیران تولید، کنترل کیفی و فنی و مهندسی شرکت دنیای مس کاشان برگزار شد، دکتر کلاهی مشاور عالی رئیس و مدیر حوزه ریاست پژوهشگاه درخصوص زمینه های همکاری بین دو مجموعه، توضیحاتی را ارائه کرد.

همچنین دکتر قدمیان معاون فناوری پژوهشگاه به توانمندی های فناورانه و زمینه های تحقیقاتی پژوهشگاه اشاره کرد.

هیات رئیسه پژوهشگاه مواد و انرژی پس از بازدید از خط تولید و آزمایشگاه های شرکت دنیای مس، در نشستی به جمع بندی موارد همکاری بین دو مجموعه پرداختند.

مسئولین پژوهشگاه همچنین از شرکت دنیای گرانول و خط تولید و محصولات آن بازدید نموده و طی بازدید، با مسئولین این شرکت درخصوص زمینه های همکاری گفتگو نمودند.

گفتنی است، شرکت کامپوزیت آسیا نیز از دیگر شرکت هایی بود که هیات رئیسه پژوهشگاه مواد و انرژی در این سفر بازدید نموده و از نزدیک با خط تولید و محصولات آن آشنا شده و دررابطه با موارد همکاری با مسئولین این شرکت به تبادل نظر پرداختند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.