اخبار

 آخرین اخبار 

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز اعلام کرد

سال 1401 اتمام گازرسانی به جاده چالوس

سال 1401 اتمام گازرسانی به جاده چالوس
1399/6/18


مدیرعامل شرکت گاز البرز در نشستی با رسانه های البرز عملکرد 5 ساله این اداره را تشریح کرد .
جام جم البرز: حسین تقی نژاد با اشاره به حضورخود در البرز طی 5 سال گذشته گفت : در این مدت نقشه راهی را ترسیم و به پیش می رویم ، با ادامه این روند درسال 1404 در بین 10شرکت برتر قرارخواهیم گرفت .مدیر عامل شرکت گاز البرز روند گازرسانی به مناطق مختلف استان را مطلوب خواند واظهار داشت : بیش از 6000 کیلومتر شبکه توزیع گاز در استان وجود دارد و16شهرو158 روستا از نعمت گازبرخوردارشده اند ، فقط آسارا به علت کمبود جمعیت از این نعمت محروم می باشد .طبق آمار  9/99درصد جمعیت شهری دارای گاز می باشند واین آماردر روستاهای استان 3/85 درصد است.
تقی نژاد ادامه داد : 280000علمک نصب شده وحدود 900000مشترک گاز در استان البرزاز خدمات اداره گاز استفاده می نمایند .
وی همچنین فردیس واشتهارد را شهرستان های  سبزاستان نامید وبیان داشت: شهرستان های ساوجبلاغ ونظرآباد نیز امسال شهرستان های سبز خواهند شد وشهرهای دیگر استان در آینده ای نزدیک شهر سبز می شوند .
مدیر عامل گاز البرز با اشاره به طرح انتقال گاز از بویین زهرا به کرج گفت : این خط لوله به طول 64 کیلومتر با نگاهی 50 ساله به مصرف انرژی ایجاد شده است تا گاز کرج وصنایع آن تامین شود ودر سه سال آینده گازرسانی به شهرک های صنعتی امید البرز ، کوثر واشتهارد تکمیل می شود که این در کشور بی نظیر است.
تقی نژاد در خصوص گازرسانی به روستاها ومناطق جاده چالوس گفت : برروی این پروژه  6 ماه کار مطالعاتی انجام شد و برای روستاهای بالا وپایین سد فازهایی تعریف گردیدکه در حال اجرامی باشد. وی اظهار امیدواری کرد با همکاری وهمدلی تا سال 1401 گازرسانی به جاده چالوس به اتمام برسد .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.