اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران البرز

جامعه امروز ما نیازمند ایثار واز خودگذشتگی است 

 جامعه امروز ما نیازمند ایثار واز خودگذشتگی است 
1399/6/31


نشست خبری مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان البرز به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات این اداره کل با حضور اصحاب رسانه های استان برگزار گردید . 
جام جم البرز: رستمیان با اشاره به رشادت ها واز خود گذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس گفت : با وجود تمام گنجینه های دوران دفاع مقدس هنوز نتوانسته ایم این ارزش ها را به جامعه وارد کنیم ونیاز جامعه امروز ما دگر خواهی وایثاری است که در دوران جنگ تحمیلی در همه عرصه ها وجود داشت . وی ادامه داد : اندیشه سیاسی تشیع، دفاع از مظلومان ومبارزه با ستمگران است وما برای انجام این رسالت به روحیه دوران دفاع مقدس نیاز داریم . 
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران روز تکریم ازمقام والای شهدا ( مهمانی لاله ها) را روزی ملی ومذهبی خواند واظهار داشت: همه باید در این روز به مقام والای شهدا ادای احترام کنیم. 
ایشان ادامه داد: در این روز هم زمان با پیام مقام معظم رهبری، مراسم هایی داریم که در 158 گلزار شهدا شهرستان های استان برگزار خواهد شد. 
دانش کهن، معاون فرهنگی آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز نیز در این نشست با اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس گفت : با الگوگیری از حرکت نمادین ورود آزادگان به میهن ، روز سوم مهرماه بازسازی اعزام نیروها به جبهه ها با مشارکت دستگاه های اجرایی  انجام خواهد گرفت .
 دانش کهن افزود: این مراسم از ساعت 9 صبح از تالار شهیدان نژاد فلاح تا میدان کرج وبدرقه این کاروان تا گلزار شهدای امامزاده محمد (ع) برگزار می گردد. وی هم چنین از اجرای برنامه های فرهنگی هنری در پارک تنیس ، برنامه های تکریم از شهدا منا ( لاله های سفید ) وتجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس به صورت ویدئوکنفرانس وبه صورت سراسری خبر داد .
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.