اخبار

 آخرین اخبار 

از هفته‌ ملی کودک تا روز دانش‌آموز

برگزاری مسابقه کتابخوانی در کانون البرز

برگزاری مسابقه کتابخوانی در کانون البرز
1399/7/14


 

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با همکاری  شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم یوم‌الله 13 آبان، مسابقه کتابخوانی ویژه روز دانش‌آموز را  همزمان با ایام هفته ملی کودک برگزار می‌کند.

 به گزارش جام جم البرز، کتاب «نیمکت‌های پاییزی»، تالیف«حمیدرضا شاه آبادی»،  کتابی است که برای مسابقه‌ی  روز دانش‌آموز انتخاب شده است .

این کتاب از مجموعه کتاب های «روزهای خدا » و از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و در 32 صفحه مخاطبان را با یوم‌الله 13 آبان و علت نام‌گذاری این روز به عنوان روز دانش‌آموز آشنا می‌کند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در یک همکاری مشترک با شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم یوم‌الله 13 آبان، همزمان با هفته‌ی ملی کودک این مسابقه را برگزار کرده و مهلت شرکت در این مسابقه  تا پایان روز دانش‌آموز  یعنی 13 آبان ماه 1399، خواهد بود . 

لازم به توضیح است این  کتاب در کتاب‌خانه های کانون پرورش فکری کودکان  و نوجوانان استان البرز موجود است اما با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا در استان البرز،  علاقه‌مندان نوجوان از گروه سنی 12 سال به بالا تا پایان مقطع متوسطه دوم می توانند با مراجعه به لینک زیر فایل کتاب را دریافت کرده و مطالعه کنند.

کتاب نیمکت های پاییزی

فایل صوتی بخشی از کتاب 

در ضمن سوالات این  مسابقه کتابخونی  یک هفته قبل از روز دانش‌آموز  در پایگاه کانون مجازی استان به آدرس alborz.kpf.ir قرار خواهد گرفت و علاقه‌مندان می‌توانند با پاسخ به این سوالات در مسابقه شرکت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره 02632828082 روابط عمومی کانون البرز تماس حاصل فرمایید.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر