اخبار

 آخرین اخبار 

در دیدار مدیر کل صداوسیمای البرز با رییس پردیس کشاورزی ومنابع طبیعی تاکید شد

حمایت صدا وسیمای مرکز البرز از توانمندی های علمی استان

حمایت صدا وسیمای مرکز البرز از توانمندی های علمی استان
1399/7/15

 به میزبانی صداوسیمای البرز ،رییس و معاونان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی ،با مدیرکل و معاونان صداوسیما دیداروبه تبادل نظر پرداختند .
به گزارش جام جم البرز، در این نشست ، مدیرکل صداوسیمای البرز ، با اشاره به اهمیت جایگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در مقوله مهم امنیت غذایی ،گفت: با توجه به ظرفیت های ویژه ی علمی و دانشگاهی ، همچنین بافت تاریخی در پردیس کشاورزی ، در نوع خود قابل دفاع است و همکاران ما در حوزه های رادیو ، تلویزیون و خبر آماده هستند تا موضوعات و مطالب ارائه شده از سوی پردیس را به سمع و نظر مردم استان برسانند.
علی ،صادق مقدسی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به جایگاه کشاورزی علمی و تخصصی در استان افزود،بایستی به مباحث کشاورزی آن هم به طریق علمی که البته جای آن در استان نیز خالی است ، بیشتر پرداخت تا علاوه بر افزایش سطح آگاهی مخاطب خاص در این حوزه ، فعالیت های انجام شده نیز اطلاع رسانی شود.
رییس پردیس کشاورزی نیز با اشاره به قدمت ۱۲۰ ساله پردیس گفت: طرح های مطالعاتی در پردیس توانسته است پایه های اجرا در آینده را رقم بزند و نظر به اینکه تامین منابع غذایی در اولویت هر خانواده ای است، بنابراین می بایست به سلامت و چگونگی تولید آن هم دقت و توجه ویژه ای شود.
دکتر گلدان ساز با تاکید بر این مطلب که کشاورزی در کنار آگاهی و دانش تخصصی می تواند بازدهی مطلوب تری داشته باشد، ارتباط دوسویه با صداوسیما را مهم دانست و گفت : رادیو و تلویزیون با تولید ویژه برنامه و حضور کارشناسان تخصصی در زمینه کشاورزی می تواند به ارتقاء دانش کشاورزان در زمینه زراعت کمک کند.
در این نشست، همچنین به پیگیری و انعکاس مشکلات استانی از صداوسیما در زمینه کشاورزی با حضور کارشناسان و متخصصان امر اشاره شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.