اخبار

 آخرین اخبار 

بازدید معاون تحقیقات فن آوری دانشگاه علوم پزشکی البرز از بیمارستان وزایشگاه فوق تخصصی مریم

بازدید معاون تحقیقات فن آوری دانشگاه علوم پزشکی البرز از بیمارستان وزایشگاه فوق تخصصی مریم
1399/7/29

 

 معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی البرز از بخش ها و کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی این مرکز درمانی شامل: زنان و زایمان، اطفال، داخلی، بخش مراقبتهای ویژه نوزادان (NICU)، (ICU) ، پرناتولوژی،عفونی (زخم های دیابتی)، اورژانس و سایر بخشها بازدید نمود.
به گزارش جام جم البرز، دکتر محمد نوری سپهر گفت: استان البرز در شاخص های درمانی و سلامت ضعف هایی دارد وشدیداً نیازمند کمک وحمایت می باشد. خوشبختانه حرکت هایی توسط بخش خصوصی در رفع کمبودها صورت گرفته است. 
وی بیمارستان مریم را یکی از بهترین مراکز درمانی خصوصی کشور و حتی جهان خواند و اظهار داشت عزم دولت، حمایت از مجموعه های درمانی خصوصی است تا بخش خصوصی بتواند بدون دغدغه به حوزه درمان وارد شود .
 دکتر نوری سپهر با اشاره به بازدید سال های قبل از این مرکز درمانی گفت: بیمارستان مریم از زمان تاسیس تاکنون پیشرفت های خوبی در بخش های زنان، زایمان، جراحی اطفال و سایر بخشهای درمانی داشته است و قطعاً الگوی مناسبی در زمینه استفاده از فضاهای فیزیکی، بهداشت محیط و رضایتمندی پرسنل و مراجعین برای سایر مراکز درمانی خواهد  بود. 
وی در ادامه انعقاد تفاهم نامه با بیمارستان مریم را مهم دانست و خاطر نشان کرد، در آینده ای نزدیک با عقد تفاهم نامه همکاری فی ما بین از ظرفیت های موجود طرفین در جهت بهبود شرایط سلامت استان استفاده خواهد شد و بهترین مرکز برای آموزش دوره رزیدنت های پزشکی بخصوص در بخش جراحی اطفال، بیمارستان مریم می باشد.
معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی البرز موفقیت های پزشکان بیمارستان مریم را در انجام عمل های مختلف ستود و گفت: پزشکان ایرانی جراحی های مختلفی انجام می دهند که بسیار پیچیده و حساس می باشند اما به سبب تکرار برای آنان امری عادی است ولی برای جهان جالب توجه خواهد بود .
 دکتر نوری سپهر با اشاره به جراحی های بسیار نادری که در بخش جراحی اطفال این مرکز صورت می گیرد افزود: این جراحی ها قطعاً برای دنیا جالب توجه خواهد بود و با چاپ وانتشار آنها باید این موفقیت ها برای جهانیان اطلاع رسانی گردد.
 وی در پایان ابراز امیدواری کرد، بیمارستان مریم به مجموعه بزرگ درمانی تبدیل و توریسم درمانی آن توسعه یابد.
دکتر دلشاد مدیر عامل بیمارستان فوق تخصصی مریم نیز طی سخنانی کوتاه گفت: حضور دکتر نوری سپهر و بازدید ایشان از بیمارستان مریم موجب خوشحالی وافتخار است. ایشان با تجارب فراوان مدیریتی وحمایت های خود در شروع کار به مجموعه ما خیلی کمک نمودند. امیدواریم نتیجه همکاری های پژوهشی بین دانشگاه علوم پزشکی البرز و بیمارستان مریم به کشور و جهانیان عرضه و مورد استفاده همگان قرار گیرد .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر