اخبار

 آخرین اخبار 

طی ۶ ماهه سال ۹۹ انجام شد

کمک ۱۵۶میلیارد تومانی مراکز نیکوکاری استان البرزبه نیازمندان

کمک ۱۵۶میلیارد تومانی مراکز نیکوکاری استان البرزبه نیازمندان
1399/8/6۲۲۵ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با کمیته امداد امام (ره) استان البرز طی شش ماه نخست سال جاری رقمی معادل ۱۵۶میلیارد تومان به مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان کمک کردند.
به گزارش جام جم البرز، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به نقش مؤثر مراکز نیکوکاری در رفع مشکلات معیشتی مددجویان و نیازمندان البرزی گفت: ارائه خدمات معیشتی در زمینه‌های مسکن، جهیزیه، درمان، اعطای سبد کالا، خدمات درمانی، اشتغال و امور فرهنگی به مددجویان و نیازمندان، مهم‌ترین فعالیت‌های مراکز نیکوکاری در استان البرز را تشکیل می‌دهد.
وی بابیان اینکه توسعه اجتماعی و ابعاد مردمی کمیته امداد امام (ره) ازجمله مهم‌ترین اهداف و سیاست‌های این نهاد است، افزود: با افتتاح ۸۶ مرکز نیکوکاری در شش‌ماهه نخست سال جاری نهادها، دستگاه‌های دولتی و پایگاه‌های مردمی داوطلب به مشارکت در امور خیر و احسان از طریق تعامل کمیته امداد امام (ره) استان البرز شدند.
محمدی فرد در ارتباط با فعالیت مراکز نیکوکاری عنوان کرد: مراکز نیکوکاری با مسئولیت‌پذیری و مشارکت اعضای هیاًت عامل در حال فعالیت بوده و به‌صورت محله محور، تخصصی و فراگیر با شناسایی نیازمندان و بهره‌گیری از ظرفیت خیرین، نیکوکاران، در جهت رفع فقر و محرومیت تلاش می‌کنند.
وی استفاده از ظرفیت پزشکان، کسبه، فعالان امور عمرانی، اقتصادی و سایر صنوف در ارائه خدمات رایگان یا با تخفیف ویژه به مددجویان و نیازمندان را ازجمله فعالیت‌های مهم و اثربخش مراکز نیکوکاری برشمرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر