اخبار

 آخرین اخبار 

فیلم سارقین عتیقه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز کلید خورد

 فیلم سارقین عتیقه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز کلید خورد
1399/8/17

 

 

به گزارش  جام جم البرز، فیلم "سارقین عتیقه" طی مراسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، رضا عباس زاده، رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات البرز کلید خورد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در حاشیه این آئین با اشاره به تأثیر فعالیت های فرهنگی در مقابله با ناهنجارهای اجتماعی خاطر نشان کرد: ساخت بسترهای فرهنگی می بایست به منظور پیش برد رویکردهای فرهنگی و اجتماعی فراهم شود.

ناصر مقدم در خصوص ادامه این روند در استان تصریح کرد: این موضوع نشان دهنده فرهنگ‌سازی ارزش‌ها و اهمیت پرداختن به کارهای فرهنگی است که برای استان حائز اهمیت است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ضمن تقدیر از عوامل تولید فیلم سارقین عتیقه افزود: بدون شک اگر بخواهیم در رسانه‌ها از جمله تلویزیون و سینما تاثیرگذاری در مردم ایجاد کنیم یکی از شیوه‌های تاثیرگذار هنرمندان هستند که می‌توانند این مهم را انجام داده و در فرهنگ‌سازی جامعه تاثیرگذار باشند.

مقدم ضمن اظهار خرسندی در خصوص ساخت این فیلم در استان البرز گفت: امیدواریم فعالیت های فرهنگی به ویژه فعالیت های سمعی و بصری در حوزه استان گسترش یابد.

گفتنی است :فیلم سارقین عتیقه به کارگردانی متین اوجانی و تهیه کنندگی حمیدرضا دشتی در استان البرز کلید خورد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.